Як робити корекцію нарощених нігтів гелем.

Акуратні, доглянуті нігтики надають шарм рукам. Але іноді дуже складно відростити довгі нігті, тому жензіни користуються нарощуванням нігтів . Дана процедура в даний час широко поширена. Але просто наростити нігті недостатньо, потрібно ще й доглядати за ними, іншими словами - робити корекцію.
Інструкція
1
Корекція нігтя гелем - це накладення гелю на відросла частина нігтя. Корекція повинна проводитися раз на 2-3 тижні, залежно від росту вашої нігтьової пластини.
2
Корекція нігтів проводиться в наступному порядку. Спочатку руки слід обробити спеціальними дезінфікуючими засобами і видалити старе лакове покриття, якщо таке було нанесено.
3
Потім акуратно відсуньте кутикулу з нігтьової пластини, щоб при корекції нігтя не пошкодити її, при цьому варто використовувати пом'якшувальний засіб по догляду за кутикулою. Пам'ятайте, що під час корекції небажано використовувати кусачки (тільки в разі крайньої необхідності). Після цього спеціальною пилкою обробіть місця відшарування гелю від нігтьової пластини або його деформації. Робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити «живий» ніготь. Очистіть, висушіть і проклейте цю частину.
4
Наступний етап - за допомогою пилки приберіть частину матеріалу з нарощених нігтів, при цьому руху пилки повинні бути паралельні розташуванню нігтя. Потім слід продезінфікувати нігті і обробити їх спеціальними засобами, що не надають негативного впливу і підтримуючими нормальний стан нігтьової пластини.
5
Після цих підготовчих етапів викладайте матеріал, використовуючи на кожен ніготь краплю гелю (більше норми використовувати не слід). Гель не повинен контактувати з шкірою пальців. Не рекомендується також наносити гель відразу на кілька нігтів, потрібно працювати з кожним нігтем окремо. Потім нігті слід опустити в спеціальну лампу (в черговості нанесення гелю), в ній гель твердне за 20 секунд. Уже після нанесення гелю на всі пальці помістіть руки в лампу ще на 2 хвилини для закріплення результату.
6
На закінчення обробіть викладений матеріал з допомогою пилки так, щоб нігті були рівними і акуратними. Поверхня нігтя повинна блищати. Потім потрібно вимити руки і нанести лак, а також засоби пом'якшення і захисту не тільки для нігтів, але і для рук. Корекцію можна завершити масажем рук.
Корисна порада
Процедура корекції досить проста, головне - дотримуватися правильну послідовність і підходити до справи уважно і акуратно. Тоді нарощені нігті будуть радувати вас довгий час.
Не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися міцними і красивими нігтями від природи. Однак сучасні матеріали дозволяють будь-якій жінці завжди мати доглянуті руки з акуратним манікюром. Але навіть за штучними нігтями потрібен постійний догляд.
Вам знадобиться
 • - набір пилянь абразивностью від 150 до 4000 грит;
 • - дерев'яна паличка;
 • - для обрізного манікюру: щипчики, ванночка з теплою водою;
 • - для необразне манікюру: відлущуючий гель для кутикули;
 • - антистатична щітка;
 • - УФ-лампа;
 • - апарат для манікюру;
 • - серветки або рушник;
 • - ватні тампони;
 • - штучний матеріал (гель або акрил);
 • - клей для штучних нігтів;
 • - дезінфікуючий розчин;
 • - рідина для зняття лаку;
 • - живильний гель для кутикули;
 • - захисне покриття для кутикули.
Інструкція
1
Перш ніж почати корекцію нігтів ретельно вимийте руки і обробіть їх дезінфікуючим розчином. Якщо нігті були покриті лаком, зніміть його спеціальною рідиною. Приступайте до видалення кутикули. Відсуньте кутикулу дерев'яною паличкою. Якщо ви робите обрізний манікюр, то опустіть руки на кілька хвилин в ванночку з теплою водою, а потім щипчиками зріжте омертвілу шкіру. Для необрізної манікюру, нанесіть на 1 - 3 хвилини відлущуючий гель на кутикулу і паличкою видаліть надлишки шкіри. Після цих процедур витріть руки серветкою, щоб вони були чисті й сухі.
2
Пилочкою абразивностью 400 грит акуратно приберіть блиск з натуральних нігтів, намагаючись не пошкодити поверхню нігтя. Потім скористайтеся пилянням абразивністю 150 - 180 грит і обробіть місця відшарування штучного матеріалу. Після цього сточите пилянням 2/3 товщини старого покриття. Антистатичній щіткою струсіть пил. Підготуйте кутикулу: продезінфікуйте її, обробіть препаратом, хто годує структуру нігтя, і нанесіть захисне покриття.
3
Приступайте до моделювання. Нанесіть на кожен ніготь шар вашого матеріалу (акрил або гель) так, щоб він не потрапляв на шкіру, і просушіть його 20 секунд під УФ-лампою. Після того як штучний матеріал затвердіє, помістіть кожну руку на 2 хвилини під УФ-лампу. Потім очистіть натуральний ніготь від клею і бруду апаратом для манікюру.
4
Обробіть новий шар матеріалу пилками, підвищуючи їх абразивність від 150 до 4000 грит, щоб отримати гладку блискучу поверхню штучного нігтя. Вимийте руки і добре висушіть. Проклейте кордон штучного матеріалу і натурального нігтя, при цьому стежте, щоб клей не потрапляв на шкіру. Після цього за бажанням нанесіть лак для нігтів і обробіть кутикулу пом'якшувальною або годує маслом.
Зверніть увагу
Абразивність пил для манікюру вимірюється в Гріті. При цьому чим вище значення, тим пилка м'якше.