Як назвати дитячий магазин. Назва дитячого магазину.

Назва магазина - визначальний фактор успіху бізнесу в цілому. В радянські часи назва універсаму, магазина не мало значення. Хоча в Європі в цей період вже відкривалися іменні бутики і магазини. Назви дитячих магазинів ніколи не відрізнялися особливою оригінальністю. Зараз же можна відзначитися, щоб не злитися з тисячами подібних магазинів.
Вам знадобиться
  • - фантазія
  • - задумка
Інструкція
1
Назва магазина повинно викликати позитивні емоції. Не варто називати магазин «Бармалей» або «Карабас - Барабас»: можливо, це відлякає потенційних клієнтів.
2
Вибирайте назва легко промовлене, коротке, лаконічне. Пам'ятайте, цільова аудиторія - діти та підлітки.
3
Для дитячого магазина не підійдуть назви власних назв: «Оля», «Маша». Назва дитячого магазина обов'язково має перегукуватися з дитячою тематикою. Можливо, «Лялька Маша».
4
Якщо ви вирішите оформити назва магазина іноземною мовою, обов'язково подивіться в словнику точний переклад. Нерідко буває, що на іноземній мові слово звучить красиво, яскраво, що запам'ятовує, а значення слова ніяк не підходить для назви дитячого магазина .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, назва магазину повинно складатися з російських чи іноземних букв. Поєднання різномовних букв неприпустимо (якщо оформляється офіційно).
Корисна порада
Добре продумайте назву магазину. На запас залиште 2-3 варіанти назви, можливо, при реєстрації вибрана вами назва вже занято.Перед відкриттям магазину придумайте дитячий конкурс з символічними подарунками для учасників. Нехай кожен вибере назву для майбутнього магазину. Так і назва зможете вибрати, і увагу клієнтів залучите.