Як переписувати музику з комп'ютера на телефон. чи можна перекинути через usb.

Сучасні мобільні телефони вміють дуже багато чого, в тому числі можуть виступати в ролі плеєра-програвача полюбилися вам мелодій. А для того щоб поповнювати колекцію композицій, треба переписати музичні файли з комп'ютера на свій мобільний телефон.
Вам знадобиться
  • - пристрій Bluetooth;
  • - USB-шнур;
  • - карта пам'яті для телефону;
  • - програма iTunes, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Перепишіть музику на телефон з комп'ютера, використовуючи Bluetooth-гарнітуру. Встановіть ПО яке поставляється в упаковці разом з пристроєм Bluetooth. Коли програма закінчить встановлюватися на ПК і запуститься, натисніть «Пошук пристроїв».
2
Увімкніть Bluetooth на вашому телефоні, встановіть з'єднання між телефоном і ПК. Зачекайте, поки комп'ютер знайде ваш телефон. Коли телефон буде виявлений, натисніть «Встановити з'єднання».
3
Зробіть на комп'ютері добірку мелодій, які треба записати в мобільний телефон. Виділіть їх все і, натиснувши на праву кнопку миші, виберіть «Передача через Bluetooth». Кожну прийняту композицію підтверджуйте на телефоні.
4
Перепишіть музику, підключивши мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою USB-дроти. Міні-USB роз'єм акуратно вставте в порт телефону (зазвичай порт розташовується на торцях), другий кінець вставте в порт комп'ютера правильної стороною, на якій немає стиків.
5
Якщо потрібно, встановіть драйвера для телефону. Зазвичай диск з драйверами вкладається в заводську упаковку телефону. Дочекайтеся, поки ПК розпізнає телефон як флеш-накопичувач. На моніторі комп'ютера з'явиться вікно з діями, які можна провести з флеш-накопичувачем.
6
Клацніть «Відкрити папку для перегляду файлів». Далі виберіть папку, пов'язану з музикою (Sounds, Music, «Музика»). Якщо ви попередньо вже скопіювали музику, яку необхідно закачати, в буфер обміну, клікніть правою кнопкою миші по порожньому простору і виберіть у випадаючому меню «Вставити».
7
Якщо музика ще не була скопійована, зробіть це: виберіть необхідні композиції, тримаючи затиснутою клавішу Ctrl і клікаючи по треках лівої кнопкою миші. Потім натисніть на одну з композицій правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати".
8
Відкрийте папку телефону «Музика». Вставте туди вибрані композиції, клікнувши правою кнопкою миші по порожньому простору і так же вибравши «Вставити». Музика закачуватиметься в ваш пристрій.
9
Якщо у вашому телефоні є карта пам'яті, а в комп'ютері - карт-рідер, перепишіть музику в телефон з їх допомогою. Виберіть і скопіюйте музику на комп'ютері: виділяйте потрібні треки, затискаючи клавішу Ctrl і клацаючи по ним лівою кнопкою миші. Скопіюйте поєднанням клавіш Ctrl + C.
10
Акуратно витягніть карту пам'яті з телефону та вставте в карт-рідер. Він визначить карту пам'яті як флеш-накопичувач. Натисніть «Відкрити папку для перегляду файлів». Якщо в папці немає інших вкладених папок, вставте композиції, натиснувши на клавіатурі Ctrl + V. Якщо є інші папки, відкрийте ту, що пов'язана з музикою, і вставте туди, якшо по порожньому простору і натиснувши Ctrl + V.
11
Скопіюйте музику в телефон за допомогою iTunes, якщо ви володієте телефоном марки iPhone. Скопіюйте музику в буфер обміну комп'ютера. Підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю, дочекайтеся, поки автоматично відкриється iTunes.
12
В розділі «Пристрої» (Devices) виберіть «Музика» (Music) і вставте музику поєднанням клавіш Ctrl + V. Вгорі буде показано стан закачування. Коли всі композиції будуть закачані, відключіть iPhone.
Зверніть увагу
Карту пам'яті телефону рекомендується виймати при вимкненому телефоні.