Як отримати пароль і UIN на icq в телефоні. Як відновити пароль на мобільному телефоні.

Отримання всіх необхідних для входу в ICQ даних на телефоні нічим не відрізняється від тих же дій на комп'ютері. Потрібно просто зареєструватися в системі.
Вам знадобиться
  • - мобільний інтернет.
Інструкція
1
Отже, відкрийте наявний на телефоні браузер, в рядок пошуку введіть сайт http://www.icq.com/ru. Як тільки він завантажиться, ви побачите графу «Реєстрація в ICQ». Перейдіть по ній, щоб заповнити спеціальну анкету. У ній вкажіть ваше ім'я, прізвище, стать, дату народження, електронну поштову скриньку. Пароль для входу в ICQ ви повинні встановити самостійно. Постарайтеся, щоб він був більш надійним, інакше ваш профіль можуть зламати зловмисники (придумайте пароль, що складається з якомога більшої кількості букв і цифр). Клікніть на кнопку «Реєстрація».
2
Після проходження даної процедури ви відразу зможете виконати вхід в ICQ на вашому мобільному телефоні. До речі, при втраті пароля ви зможете відновити його (встановити новий). Внизу головної сторінки сайту виберіть графу «Відновлення пароля», а потім заповніть два поля. Одне з них призначено для номера мобільного телефону або електронної адреси. У друге поле введіть код з розташованої поруч картинки. Натисніть на кнопку «Далі».
3
Зверніть увагу, що на цьому ж сайті є можливість скачати і саму програму для обміну миттєвими повідомленнями. Просто виберіть ту версію клієнта, що вам необхідна (в даному випадку клікніть на ICQ для мобільного телефону). Тут же доступно скачування програми для комп'ютера. Натисніть «Завантажити», ця кнопка розташована вгорі сторінки. Існує й інший месенджер - QIP, ви можете встановити його на ваш телефон з сайту qip.ru.
Корисна порада
Якщо у вас не вийде авторизуватися в системі після реєстрації, напишіть в техпідтримку сайту або на форум. Зверніть увагу, що є також і розділ під назвою «Чат». Він дозволяє користувачам спілкуватися без введення пароля і UIN. Весь чат поділений на теми. Виберіть ту, що представляє для вас інтерес, і спілкуйтеся.