Як одягати дітей по сезону.

Прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють імунітет, сприяють нормальному фізичному і розумовому розвитку дитини. Проте користь від перебування на вулиці буде тільки в тому випадку, якщо на малюкові зручний одяг, відповідна погоді.
Інструкція
1
Підбирайте для дитини одяг за розміром. Тісний костюм буде здавлювати тіло, сковувати рухи, шкіра не буде дихати. Коли одяг велика, маляті доводиться її поправляти і постійно підтягувати. При виборі будь-якого виду одягу віддавайте перевагу натуральним тканинам.
2
Одягайте дитину відповідно до температури повітря. В залежності від погодних умов дитині буде потрібно різну кількість шарів одягу. Спекотного літа досить 1-2 шари з бавовняної тканини, літнім вечором - 2-3 шари. У мороз ж потрібно одягнути 3-4 шари одягу. Спочатку надіньте малюкові натільна білизна з бавовняної тканини. Воно зберігає тепло, допомагає залишатися тілу сухим. Поверх комбінезон або штанці і кофточку з вовни або флісу. Верхній шар одягу - зимовий комбінезон, який захистить малюка від вітру і вологи.
3
Придбайте для міжсезоння теплий костюм для температури 15-18оС і комбінезон для температур близько нуля. Приміром, на дитину можна одягти майку, трусики, колготки, теплу сорочку або сукню, а зверху костюм або комбінезон.
4
Вибирайте гнучкі непромокальні рукавиці, щоб дитина змогла взяти в руки предмети, триматися за гойдалки. Рукавиці повинні бути досить довгими, прикривають зап'ясті. В ідеалі на прогулянку потрібно брати пару комплектів.
5
Не забувайте прикривати голову малюка. У жаркий час панамка, кепка, косинка світлих тонів захистить голову і шию від перегріву. Восени і навесні на голову пов'яжіть косинку, а зверху одягніть теплий головний убір. У мороз поверх косинки одягніть хутряну або пухову шапку. Кращим варіантом буде шапочка з вушками і зав'язками. Зверніть увагу, щоб убір щільно прилягав до голови дитини.
6
Приділіть особливу увагу вибору взуття. Для осінньо-зимового часу придбайте черевики на розмір більше, щоб одягнути під них шкарпетки. Для літніх прогулянок вибирайте сандалі з парусини, сатину, саржі, шкіри. Взимку хороші чобітки з повсті.
Зверніть увагу
Доторкніться до носика дитини. Якщо він холодний, то малюк замерз, гарячий - дитині жарко.