Як вивести паразитів у дитини.

Паразити потрапляють в організм дитини не тільки через брудні руки. Їх джерелом можуть стати різні продукти харчування, домашні тварини, комахи і т. Д. Найпоширеніший вид паразитів - ентеробіоз, або гострики.
Інструкція
1
Дитину турбує сверблячка в періанальної області, він з'являється протягом 3 днів після зараження, потім стихає і повторно виникає через 2-3 тижні. Така періодичність пов'язана з життєвим циклом розвитку паразитів. Характерна їх особливість в тому, що вони розмножуються не в кишечнику, а на шкірі в області ануса. Тому для позбавлення від цих паразитів дотримуйтесь правил особистої гігієни.
2
Щодня міняйте нижню білизну дитині, одяг та постільну білизну гладьте праскою з обох сторін. Нігті стригите коротко і не допускайте розчісування зудящего місця. Проводите щоденне вологе прибирання приміщення дезінфікуючими розчинами, використовуйте для цього одноразові ганчірки або кип'ятіть їх після застосування. Протягом 3-4 тижнів всі гострики, що знаходяться в кишечнику, повинні загинути. Якщо ви не допустили нового зараження, то через місяць дитина буде здоровий.
3
Всі члени сім'ї, в якій є дитина, інфікований ентеробіозом, також повинні дотримуватися всі перераховані вище правила гігієни. Пройдіть обстеження всією сім'єю на глистную інвазію. Враховуючи високу заразність гостриків - можлива їх міграція в межах родини.
4
В рідкісних випадках можливе затяжний перебіг глистной інвазії. Сверблячка стає безперервний, в місцях розчісування на пошкоджених ділянках шкіри розвивається дерматит внаслідок приєднання вторинної інфекції. Запалення може пошириться і на пряму кишку, викликаючи парапроктит і сфінктерит. Дитина може скаржитися на болі в животі схваткообразного характеру, нерідко приєднується рідкий стілець з домішкою слизу. В цьому випадку тільки строгим дотриманням правил особистої гігієни обійтися не удасться, почніть лікарську терапію інфекції.
5
Використовуйте прапарати «Декарис», «Пиперазин» або «Мебендазол» у відповідних вікових дозуваннях і враховуючи масу тіла дитини. Найбільш виражений протипаразитарний ефект у «Декарису» («левомізол»). Через тиждень після закінчення лікування повторно здайте зішкріб на виявлення гостриків. Потім повторіть обстеження ще 2 рази з інтервалом в 7 днів. У тому випадку, якщо при повторних аналізах знову виявлено гострики або їх яйця, проведіть ще один курс медикаментозної терапії іншим препаратом.