Як виростити екзотичні фрукти.

Незважаючи на те, що екзотичні фрукти можна придбати в супермаркеті в будь-який час року, досить просто виростити їх самостійно. Для цього навіть не потрібно купувати насіння або виписувати саджанці з жаркого півдня. Досить посадити кісточку з'їденого плоду.
Вам знадобиться
  • - кісточка фрукта;
  • - зубочистки;
  • - стакан з водою.
Інструкція
1
Одні з найбільш частих гостей на підвіконнях російських громадян - це цитрусові. Лимони, апельсини, мандарини, грейпфрути і Лайми - вибір величезний. Після того як ви з'їли соковиту м'якоть, потримайте кісточку в роті кілька хвилин, а потім закопайте її в землю. Так рослини входять швидше за все, хоча лимон прекрасно виросте і з пензлика, яка пролежала пару днів на блюдце.
2
Якщо ви і отримаєте плоди від вашого цитруса, станеться це років через сім-десять, і вони не будуть схожі на той солодкий фрукт, що ви колись брали в магазині. Бажаючим отримати не просто красиве, а й плодоносящее деревце, краще заздалегідь подбати про те, щоб прищепити цитрус. Робити це можна по досягненні рослиною півтора років.
3
Прекрасно проростають в кімнатних умовах і гранати. Для цього вам потрібно просто закопати попередньо промиту кісточку в землю на сантиметр-півтора. Виглядає вирощений з кісточки гранатник дуже естетично: він розростається у вигляді чагарнику або багатостовбурного деревця. Цвісти гранат починає рано, року в три-чотири. На рослинах з'являються квітки трьох видів: чоловічі, жіночі та двостатеві. В квартирних умовах гранати зріють дуже довго, зате рослина, завдяки своїй зовнішній привабливості і довголіттю, має шанс стати улюбленцем усієї родини.
4
В домашніх умовах можна виростити і авокадо. Вибираючи плід, звертайте увагу на стиглі фрукти. Якщо вам все ж попалося недозріває авокадо, дайте йому полежати кілька днів. Акуратно вийміть з фрукта кісточку, зніміть з неї шкірку і мережною гострим кінцем в землю на глибину два-три сантиметри.
5
Можна проростити кісточку перед посадкою. Для цього вставте в неї три-чотири сірники або зубочистки на рівні середини кісточки, а потім покладіть насіння в наповнений водою стакан. При цьому гострий кінець авокадо повинен торкатися води, а зубочистки повинні не давати кісточці впасти в стакан. Через два-три тижні на гострому кінці з'являться корінці. Після цього авокадо можна посадити в землю, закопавши нижній кінець на 2-3 сантиметри.