Як відновити видалене з комп'ютера.

Втрачати потрібну інформацію завжди прикро. Про резервний копіюванні знають всі, але ось роблять його одиниці. Тому, іноді дуже гостро постає питання про відновлення втрачених файлов.К щастя, зараз є досить багато програм, за допомогою яких можна відновити витерті файли. Давайте розглянемо процес відновлення на прикладі програми Recuva.
Вам знадобиться
  • - час
  • - програма Recuva
Інструкція
1
Скачайте і встановіть до себе на комп'ютер програму Recuva. Програма безкоштовна і знаходиться у вільному доступі.
2
З'явиться нове вікно - Wizard (помічник). Поставте галочку і закрийте це віконце - помічник вам не знадобиться, так як програма вкрай проста і своїми силами ви прекрасно впораєтеся.
3
У вікні програми виберіть потрібну мову: Options - Language - Russian.
4
Виберіть диск, на якому знаходилися видалені файли, і натисніть кнопку «Аналіз».
5
З'явиться список файлів. Зелений кружок - підлягає відновленню, жовтий - можливе часткове відновлення, червоний - відновленню не підлягає.
6
Виберіть файли, які вам необхідно відновити, виділіть їх галочкою та натисніть кнопку «Відновити». Процес відновлення закінчено.
Зверніть увагу
Програма може не тільки відновлювати файли, але і остаточно їх витирати.
Корисна порада
Для того щоб випадково не втратити важливу інформацію, все ж хоча б іноді робіть резервне копіювання.
Відновлення видаленої гри на комп'ютері, що працює під управлінням OC Windows, підпорядковується загальним принципам відновлення видалених файлів. В деяких випадках можна обійтися вбудованими засобами системи, в інших потрібно використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Перевірте вміст кошика. Можливо, що віддалена гра знаходиться саме там. В цьому випадку викличте контекстне меню знайденого файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Відновити».
2
Спробуйте відновити потрібний файл з архіву. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система й обслуговування" і розгорніть вузол «Архівація та відновлення». Скористайтеся командою «Відновити мої файли» і виконайте рекомендації майстра.
3
Поверніться до головного меню «Пуск», щоб скористатися альтернативним методом відновлення видаленої гри, і перейдіть в пункт «Комп'ютер». Визначте папку, де зберігалася потрібна гра, і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Відновити колишню версію» і знайдіть потрібний рядок в списку на екрані. Розкрийте знайдений елемент подвійним кліком миші і перетяните підлягає відновленню файл на робочий стіл комп'ютера.
4
Якщо всі перераховані вище дії не допомогли, завантажте і встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Recuva, призначене для полегшення і автоматизації процесу відновлення видалених файлів. Запустіть програму і скористайтеся командою «Аналіз» в головному вікні програми. Ця дія призведе до сканування диска, обраного в розташованій поруч з кнопкою рядку. Дочекайтеся завершення процесу і знайдіть потрібну гру в каталозі діалогового вікна. Зверніть увагу на те, що крім імені файлу, програма Recuva також відображає повний шлях до місця збереження файлу, розмір, дату змін та ймовірність відновлення. Виділіть потрібний файл і натисніть кнопку «Відновити». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так» у віконці запиту системи, і почекайте завершення процесу.