Як лікувати тріщину на стопі. Як позбутися тріщин на п'ятах швидко в домашніх умовах.

Тріщини на стопах - досить поширене явище. Вони болючі, неприємні на вигляд, загрожують микозом і інфікуванням. Глибокі або поверхневі, виявлені тріщини вимагають негайного лікування. Чим довше ви затягуєте процес, тим вище ризик ускладнень.
Інструкція
1
Тріщини на стопах виникають з багатьох причин. Головні - це поганий догляд за шкірою ступень, носіння неправильного взуття, тривале стояння і ходіння, в тому числі ходіння босоніж, нестача вітамінів, порушення обміну речовин і загальні захворювання. Особливо схильні до появи тріщин люди похилого віку.
2
При появі тріщин краще звернутися до фахівця-Подолог. Він підбере лікарські препарати, пояснить, як правильно доглядати за шкірою ніг, при необхідності відправить на лікування основного захворювання. Можна також піти до кваліфікованого майстра з педикюру, якщо тріщини неглибокі, і у вас немає захворювань шкіри, своєчасна і якісна обробка стоп поліпшить їх стан. Якщо ж у вас такої можливості немає, спробуйте впоратися з ситуацією самостійно, але не звертайтеся в сумнівні підкорені кабінети - там вам можуть швидше нашкодити неправильної обробкою або занести інфекцію.
3
Ноги необхідно тримати в чистоті - не менше двох разів на день мити, не носити вузьку, жорстку, непроникну для вологи та повітря взуття і синтетичні шкарпетки. Обов'язкова умова - щоденне використання спеціальних загоюють засобів (їх можна придбати в аптеці). Добре, якщо ви будете щодня робити теплі ванночки для ніг з пом'якшуючими і дезінфікуючими добавками. Не періть ороговілий шар шкіри на ступнях пемзою до повного загоєння тріщин. Частіше змащуйте шкіру жирними живильними кремами. Не допускайте, щоб стопи пересихали або, навпаки, підлягає піддавалися дії вологи. І постарайтеся до одужання поменше навантажувати ноги - не стійте і не ходите підлягає, відкладіть спортивні тренування та відвідування лазні. Не захоплюйтеся народними рецептами і порадами знайомих - що добре для однієї людини, може сильно нашкодити іншому.
4
Коли ж тріщини, нарешті, заживуть, не переставайте доглядати за стопами. Не використовуйте жорстку пемзу, зволожує і живить шкіру вітамінними кремами, не допускайте, щоб ноги сильно потіли або пересихали і лупилися. Не забувайте про регулярне педикюрі. Регулярний масаж стоп також допоможе вам поліпшити кровообіг ступень і активізувати обмінні процеси в шкірі.