Як прибрати біль у вусі. Як прибрати заложінность у шей.

Біль і закладеність в вусі з'являється при отиті. Хвороба може розвиватися як наслідок запальних процесів в горлі, зубах та інших органах, які розташовуються в безпосередній близькості від вушного проходу. Тривалість та способи лікування залежать виключно від ступеня тяжкості отиту.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - вушні краплі;
  • - камфорне масло;
  • - перекис водню;
  • - ватяні палички.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до районної лікарні або зверніться в платну клініку. Лікувати отит самостійно не можна, тому відвідати лор-лікаря вам все-таки доведеться. Після огляду вам підберуть лікування. При гострих стадіях отиту необхідний курс антибактеріальної терапії. Приймайте призначений препарат за тією схемою, що прописав фахівець. У деяких випадках роблять прокол барабанної перетинки, після чого стан хворого поліпшується.
2
Якщо запалення не сильне, швидше за все вам призначать лише зігріваючі або антибактеріальні краплі. Використовуйте їх в суворій відповідності з інструкцією. Чи не крапайте частіше, ніж рекомендується. Запалення швидше все одно не пройде. Поліпшення з'являться не раніше ніж через 2-4 дня, в деяких випадках - трохи пізніше.
3
При отиті непогано допомагає камфорне масло. Закапайте в хворе вухо декілька крапель перекису водню, щоб вона розчинила сірку. Промокніть вологу ватним диском і прочистите прохід паличками. Тільки після цього закапайте камфорне масло.
4
Сухе тепло також допомагає в лікуванні отиту. Але проводити прогрівання не можна при наявності гною, так як вийти він може не назовні, а всередину, що викличе серйозні ускладнення. Порадьтеся з лікарем.
5
Купіть в будь-якій аптеці фіто-свічки. Уважно прочитайте анотацію. Підпаліть один кінець свічки, а протилежний вставте у вушний прохід. Процедуру проводите кілька разів на добу до повного зцілення.
6
Відвідайте лікуючого лікаря, щоб він повторно обстежив внутрішнє вухо. Іноді зникають лише симптоми отиту, коли запальний процес лише злегка вщухає. В цьому випадку необхідна коригування раніше призначеного лікування. Також не завадить і додаткове обстеження, особливо якщо отит не проходить більше 2-4 тижнів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GgQp4o2BrWk