Як додати програвач на сайт.

Додавання програвача на сайт - відмінна можливість зацікавити нових відвідувачів. Нове оформлення дозволить вам залучати користувачів, оскільки розміщення розважальних елементів буде вигідно відрізняти ваш сайт від інших.
Інструкція
1
В інтернеті є величезна кількість ресурсів із уже готовими кодами аудіопрогравачів. Виберіть підходящий, скопіюйте його і вставте в створений текстовий файл. Тепер обов'язково збережіть його (назва може бути будь-яким, наприклад, audio.html).
2
Створіть нову папку, потім помістіть в неї збережений раніше файл з кодом програвача. Зверніть увагу, що туди ж ви зможете скопіювати і зображення елементу (логотип, який буде відображатися на сайт е).
3
В шаблон вашого ресурсу (наприклад, index.php.) Ви повинні вставити функцію виклику спливаючого вікна. Це знадобиться для відображення програвача відразу ж, як тільки хто-небудь відвідає сайт . Також перевірте правильність зазначених шляхів до нової папці з усіма необхідними файлами.
4
Не забувайте, що код самого програвача теж потрібно помістити на сайт . Збережіть всі зроблені зміни, після чого ви помітите, що елемент став відображатися на сторінці. Вам залишиться лише вибрати композицію на свій смак і слухати її у фоновому режимі.
5
Якщо є необхідність, знайдіть і скачайте обкладинки для аудіопрогравача. Проблем з цим не виникне, адже в інтернеті є безліч різних стилів оформлення, з яких точно можна вибрати щось, що підходить до вашого сайт у. Код даного файлу вставте туди ж, де ви розміщували і сам програвач.
6
Зверніть увагу на те, що установка розважальних елементів може здійснюватися ще й в автоматичному режимі, а не тільки в ручному. Просто скористайтеся НЕ html-редактором, а панеллю адміністратора на сайт е. Для початку клікніть на графу під назвою «Дизайн», потім відкрийте «Управління дизайном CSS». Клікніть на розділ «Верхня частина сайт а», щоб розмістити там код програвача. Збережіть зміни.
Корисна порада
Ви можете скористатися спеціальною програмою, яка дозволяє встановлювати програвач автоматично, без роботи з html-кодом. Завантажити її можна безкоштовно, до того ж, робота з нею не буде важкою навіть для самого непросунутого користувача.
На даний момент існує безліч програвачів, які відтворюють безліч мультимедійних файлів, як звукових, так і відео. Однак найбільше поширення отримали тільки деякі з них. До лідерів програм відтворення, мабуть, можна віднести: Windows Media Player, Media Player Classic, Winamp і Aimp.
Інструкція
1
Windows Media Player представляє собою стандартний плейер, який за замовчуванням встановлюється разом з вашою версією Windows. Спочатку він відтворює базовий набір файлів звукових і відео-форматів. Для того щоб розширити список доступних для коректної роботи програми розширень, необхідно встановити кодеки.
2
Щоб відтворити музику в цьому програвачі, слід виділити необхідний аудіо-файл (кілька файлів), який, як правило, має формат mp3. Потім можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню опцію «Відкрити за допомогою/Windows Media Player». Програма автоматично виконає свій запуск та вибраного файлу (файлів) або навіть цілої директорії.
3
Media Player Classic дуже схожа на попередню програму, яка, в принципі, відрізняється лише своєю візуальною формою. Для відкриття файлів в даному плеєрі можна використовувати ті ж самі способи. Крім того, у вікні самої програми можна відкрити вкладку «Файл» (File), в якій вибрати пункт контекстного меню «Відкрити файл» (Open File ...) або «Відкрити папку» (Open Directory). У вікні пошукача, виберете необхідні файли (директорії), які потрібно відтворити.
4
Winamp, мабуть, можна назвати найпоширенішим програвачем. Він автоматично оновлюється через інтернет і пропонує користувачеві великий вибір плагінів, форм візуалізації та списку відтворюваних форматів. Для програвання звукових файлів можна використовувати праву кнопку миші для виклику контекстного меню, в якому необхідно вибрати вкладку «Відтворити в Winamp». Також можна в самій програмі скористатися кнопкою Add. Після її натискання необхідно вибрати в який з'явився вікні Add URL - інтернет-адресу ресурсу, з якого ви хочете відтворити той чи інший звуковий фай, або ж Add DIR - вибір папки, розташованої на жорсткому диску Вашого комп'ютера або знімному носії, підключеному до ПК.
5
Останнім з розглянутих програвачів є AIMP. Він багато в чому схожий на Winamp, як за доступними функціями, так і за формою візуалізації. Єдина відмінність від свого побратима полягає в тому, що замість кнопок Add і Rem (видалити) у вашому розпорядженні є «+» і «-», сенс яких полягає в додаванні і видаленні файлів зі списків відтворення.