Як зробити автоматичне оновлення сторінки. автопоновлення сторінки safari.

Під час роботи в інтернеті необхідність автоматичного оновлення сторінок виникає досить рідко - наприклад, в ході активного спілкування на форумі, коли постійно з'являються нові повідомлення. Тим не менш, якщо користувач не хоче вручну оновлювати сторінки, він може налаштувати автопоновлення з необхідним інтервалом.
Інструкція
1
Можливість і зручність настройки автоматичного оновлення безпосередньо залежать від використовуваного вами браузера. Тільки браузер Opera має вбудовану опцію настройки автообновления. Якщо ви користуєтеся іншими браузерами, вам доведеться завантажувати і встановлювати спеціальні розширення.
2
Щоб налаштувати автоматичне оновлення сторінки в браузері Opera, правою кнопкою мишки в будь-якому місці відкритої сторінки, відкрийте пункт «Оновлювати кожні ...», потім виберіть необхідний інтервал від 5 секунд і вище (5 секунд, 15, 30, 1 хвилина, 2, 5, 15, 30).
3
Для налаштування автоматичного оновлення в браузері Mozilla Firefox вам доведеться завантажити і встановити аддон TabMix Plus або Tab Utilities. У них присутня безліч корисних опцій, в тому числі і настройка автообновления сторінок.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, налаштувати автоматичне оновлення сторінок не вийде, в ньому немає відповідних опцій. Можна вийти з положення, скориставшись одним з бразуер, які є надбудовами до IE. Наприклад, автоматичне оновлення сторінок є в досить популярному браузері Avant Browser.
5
Користувачі браузера Google Chrome для автоматичного оновлення сторінок можуть скористатися спеціальним розширенням ChromeReload, що дозволяє задавати час оновлення. Аналогічними функціями володіє і розширення Auto Refresh Plus.
6
Тим, хто користується браузером Safary, доведеться встановити розширення Safari Tab Reloader, що дозволяє налаштувати необхідну частоту оновлення сторінок.
7
Якщо ви дивитеся сторінки в режимі автоматичного оновлення, не забудьте включити (якщо він відключений) і налаштувати кеш браузера, це дозволить сторінкам завантажуватися набагато швидше. З мережі викачуватиметься тільки новий контент, все інше вміст сторінки браузер буде брати з кешу.