Як відключити інтернет-магазин.

Якщо ви зареєструвалися в інтернет- магазині і по яким-небудь причин не бажаєте більше користуватися його послугами, ви можете відключити свій обліковий запис або відписатися від розсилки. А батьки, які не бажають, щоб їх діти скоїли покупку, можуть заборонити доступ до небажаних ресурсів за допомогою «Батьківського контролю».
Інструкція
1
Якщо на ваш стільниковий телефон регулярно приходять смс-повідомлення із запрошенням придбати якісь речі, подумайте, реєструвалися ви в інтернет-магазині. Відмовтеся від підписки, направивши пусте смс на номер, з якого надходять пропозиції. Якщо ж повідомлення приходять з сайту онлайн-магазину від мобільного оператора, зайдіть для цього в свій «Особистий кабінет», потім в «Налаштування» і відключіть підписку.
2
Якщо ви хочете видалити інформацію про себе з інтернет-магазину, зайдіть до себе в аккаунт, в настройках знайдіть потрібний розділ і дотримуйтесь інструкцій. Після цього переконайтеся, що відомості про вас дійсно видалені. Введіть для цього в адресний рядок адресу вашого акаунта. Якщо він віддалився, то на ваш запит висвітиться повідомлення про те, що такої сторінки не існує. Якщо цього не сталося, зверніться в технічну підтримку сайту.
3
Якщо служба підтримки онлайн-магазину ваше звернення проігнорувала, направте свою претензію в хост-компанію, яка надає хостинг ресурсу онлайн-продажів. Щоб дізнатися контакти та інформацію про хостинг, скористайтеся службами WHOHOSTS або WHOIS. Майте на увазі, що адміністратори сайтів не мають права перешкоджати користувачеві розміщувати або видаляти персональні дані.
4
Щоб відключити небажані сайти, пройдіть за адресою: C: WINDOWSsystem32drivers .... на правах адміністратора в OS Windows. Знайдіть файл під назвою hosts, відкрийте його за допомогою текстового редактора «Блокнот». Видаліть адресу інтернет-магазину.
5
В «Панелі управління» знайдіть розділ «Батьківський контроль». Можете виключити відвідування ресурсів з підозрілим вмістом. Такий спосіб більше підійде для батьків, які не хочуть, щоб їхні діти зробили покупку, витративши якусь суму грошей.