Як вставити звук на сайт.

Щоб вставити звук на сайт, необхідно мати уявлення про мову програмування HTML (HyperText Markup Language). Деякі веб-майстри хочуть, щоб відвідувач, зайшовши на сайт, почув приємну фонову музику або заспокійливий шум прибою. У цьому немає нічого поганого. Однак необхідно знати, що існують ще й авторські права, порушувати які не можна.
Вам знадобиться
  • Знання мови створення WEB-документів - HTML.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів завантажити звук у форматі mp3 на свій сайт - це створити нову html-сторінку. Тільки майте на увазі, що не всі браузери можуть коректно реагувати. Наприклад, в Internet Explorer даний метод підходить, для деяких інших браузерів необхідно використовувати Flash-програвач.
2
Між тегами вставте наступний код: . Тепер з ним необхідно провести кілька простих маніпуляцій. Для цього ви повинні знати розшифровку складових даного коду.
3
Src - це шлях до звукового файлу. Щоб його правильно задати, завантажте в кореневу папку вашого сайту файл song.mp3. Наприклад, ваш сайт - www.імя.ru. Завантажуєте в кореневу папку файл song.mp3, тоді абсолютний шлях буде - http://www.імя.ru/song.mp3. Спосіб завантаження файлів в кореневу папку залежить від того, на якій платформі працює ваш сайт.
4
Balance регулює баланс звуку між лівою і правою колонками. Ви можете вставити ціле число від -10000 до 10000. Якщо ви поставите в рядку balance="0", то баланс гучності в обох колонках буде однаковий. Позитивні числа збільшують гучність в правій колонці, а негативні - відповідно в лівій.
5
Значення loop показує, скільки разів буде програватися музичний файл. Значення loop="0" програє файл один раз, -1 програє музику до тих пір, поки поточна веб-сторінка відкрита. Будь-яке ціле позитивне число змусить ваш браузер програвати обраний звуковий файл задане число разів.
6
Volume задає гучність звучання файлу. Ви можете задати ціле число від -10000 до 0, де нуль відповідає максимальній гучності відтворення. Спробуйте трохи поекспериментувати зі значеннями вищевикладених параметрів, і у вас обов'язково вийде налаштувати оптимальний варіант.