Як вставити флеш-гру на сайт.

Щоб вставити флеш- гру на свій сайт , необхідно насамперед зрозуміти сам процес. Спочатку завантажуєте файл з flash-грою, потім завантажуєте його на сервер і т.д. Однак, можна піти і трохи іншим шляхом, який дозволить вам не перевантажувати ваш сайт, надавши можливість відвідувачам безперешкодно грати в різноманітні міні-ігри.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Пройдіть процес стандартної реєстрації на сайті http://www.screencast.com/. Для цього вам необхідно буде вказати свій діючий адресу електронної пошти, а потім підтвердити його, перейшовши за посиланням в отриманому листі. Даний сайт зручний тим, що ви можете працювати в безкоштовному режимі, завантаживши до 2Гб інформації. Після реєстрації ви будете перенаправлені в свій аккаунт. Для навігації по сайту найкраще використовуйте браузер Google Chrom, так як він має вбудований перекладач. Тепер ви зможете перетворювати коди ігор, фільмів і т. Д., А згодом - вставляти на сайт.
2
Скачайте файл гри в форматі swf з якогось сайту. Наприклад - http://flash.porti.ru/. Реєстрації для цього не буде потрібно. Виберіть вподобану вам гру, натиснувши лівою кнопкою мишки на іконку. В тому ж вікні з'явиться сама flash-гра, а під грою буде посилання «Скачати/вставити на сайт». Натиснувши на неї, ви побачите посилання «Скачати». Далі - завантажте гру в комп'ютер. Процес цей нескладний, безкоштовний і не вимагає особливих навичок.
3
Після того, як ви скачали флеш-гру, необхідно повернутися на сайт screencast.com. Зайдіть в бібліотеку (My Library) і натисніть кнопку «Додати вміст» (Upload Content). Після цього відкриється вікно, в якому вам буде запропоновано завантажити гру на сервер. Для цього натисніть лівою кнопкою миші на «Browse» і виберіть раніше скачаний файл гри. Через кілька секунд він з'явиться у вашій бібліотеці. Згодом ви можете редагувати і змінювати цей файл.
4
Тепер натисніть на іконку flash-гри. Відкриється вікно, в якому ви зможете взяти HTML-код для вставки на свій сайт. Просто натисніть «Доля» (Share). За таким же принципом ви зможете вставляти на свій сайт не тільки флеш-ігри, але і flash-ролики, мультфільми, фільми та багато іншого.