Як зробити стінку в туалеті. закрити каналізаційний стояк.

Одним з недоліків туалетних кімнат в типових квартирах є відкритий каналізаційний стояк. Його можна замаскувати фіранкою, але краще зробити гіпсокартонну стінку . Часу для цього потрібно зовсім небагато, а в результаті вийде дуже затишна і чиста кімната.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль або дерев'яні бруски для решетування;
  • - вологостійкий гіпсокартон;
  • - саморізи;
  • - петлі;
  • - дверцята;
  • - ручка.
Інструкція
1
Купуйте вологостійкий гіпсокартон, його відрізняє зелений або синій колір паперу. Цей матеріал просочується складом, що захищає від проникнення вологи, цвілі і гнилі.
2
Повністю наглухо закривати труби не варто, адже вам може знадобитися доступ до кранів, що перекривають воду. Продумайте, де ви будете робити дверцята, щоб було зручно її відкривати. Ще один варіант - закрити проріз в гіпсокартонної стіні пластиковими жалюзі.
3
Жалюзі легше, ніж дверцята, тому всю стінку можна кріпити на металевий профіль. Якщо ж ви виберете двері, зміцните місця під петлі дерев'яним бруском. Або повністю використовуйте брусок замість профілю.
4
Накресліть крейдою на підлозі та стелі лінії, де будете кріпити профіль або брусок. Спочатку зробіть позначку на стелі, а потім за допомогою схилу - на підлозі і на бічних стінках. Швидше за все, вам не потрібні додаткові вертикальні рейки, так як ширина стінки не буде ширше листа гіпсокартону. Якщо ж стіна широка, розраховуйте місце для наступної рейки так, щоб край листа припадав на середину цієї стійки.
5
Профіль легко ріжеться ножицями по металу або ножівкою. Кріпите профіль з інтервалом між саморізами не більше 40 см. Візьміть в якості кріплення дюбелі, якщо стіна кам'яна або бетонна.
6
Наріжте листи гіпсокартону ножівкою з дрібними зубцями, виходячи з розмірів стіни. Частини укладайте щільно стик у стик, щоб було не видно профілю. Саморізи вибирайте спеціальні, які підходять для гіпсокартону.
7
На нову стіну з гіпсокартону можна укласти кахельну плитку або пофарбувати її акриловою фарбою для вологих приміщень. Перед обробкою обробіть поверхню підходящої грунтовкою.
8
Якщо стінка вийшла дуже вузька, близько півметра, є сенс розділити її дверцятами. Підберіть меблеву дверцята або прикріпіть гіпсокартон на рамку з брусків. Відзначте на бічних брусках місця кріплення двері і стінку робіть до і після. Для кріплення підійдуть якісні меблеві петлі.
9
При широкій стіні на стадії роботи над латами зміцните вертикальний дерев'яний брусок на лінії, де будуть розміщені петлі дверей. Не забудьте про ручку для відкривання дверки.