Як вивести жовті плями зі стелі. Як вивести пляму від затоплення зі стелі.

Усунення різних плям з стелі - це дуже клопітна робота, але з нею можна впоратися, якщо прикласти деякі зусилля. Жовті плями можуть з'являтися через неуважність сусідів з верхніх поверхів, які просто забули закрити кран. Вони можуть утворитися, якщо поруч розташовані водопровідні чи каналізаційні труби, які з часом іржавіють.
Вам знадобиться
  • - металевий шпатель шириною 5-8см.;
  • - губка або шматок поролону;
  • - «Білизна»;
  • - пластмасовий або металевий тазик;
  • - пензлик шириною 3см.;
  • - валик;
  • - ємність для фарби;
  • - глянцева олійна фарба білого кольору;
  • - грунт глибокого проникнення.
Інструкція
1
Залежно від виду плям на стелі, існують різні способи їх усунення. Розглянемо випадок, коли ремонт у квартирі ще не зроблений.
2
Візьміть шпатель і акуратно зчистити з проблемного місця отпадивающіе шматки фарби, шпалер або шпаклівки. Налийте в тазик «Білизну». надіньте гумові рукавички і візьміть губку. Намочіть її в «Білизна», потім злегка вичавіть. Почніть обробляти пляма. Для цього прикладіть поролон до ділянки, де є жовтизна. і потримайте кілька секунд, потім пересуньте губку на інше місце, попередньо змочивши її в «Білизна». Після декількох прикладань знову її намочіть і трохи вичавіть. Обробляйте таким чином всі пляма. Поступово ви побачите, як нижній шар губки стає темно-жовтим. Замініть її на нову і обробляйте пляма до тих пір, поки воно злегка не посвітлішає.
3
Зачекайте, поки стелю висохне. Якщо пляма стало світлим, значить, робота завершена. Якщо ви помітили, що ще пробивається жовтий колір, то необхідно ще раз повторити операцію. Якщо на стелі з'явилися плями іржі, тоді нанесіть на проблемну ділянку ґрунтовку, що складається з 10% -ного розчину мідного купоросу.
4
Щоб видалити жовті масляні плями зі стелі, спочатку приберіть з забрудненої ділянки весь пил і бруд. Накладіть грунт глибокого проникнення. Зачекайте, поки він висохне. Налийте фарбу в ємність, змочіть валик і зафарбуйте пляма. Якщо проблемне місце не вдалося пофарбувати валиком, тоді замажте пляма пензликом. Зачекайте, поки все висохне. Якщо помітили, що жовтий ділянку просвічує, наносите ще кілька шарів фарби до тих пір, поки пляма не закраситься. Через кілька днів можна приступати до ремонту стелі.
5
Щоб видалити жовті плями, що проявилися на свіжопофарбовані стелі, візьміть масляну фарбу. Зафарбуйте пляма в кілька шарів. Після фарбування забруднену ділянку може блищати і трохи відрізнятися від решти кольору стелі. Зафарбуйте глянсову фарбу тієї, якою ви спочатку пофарбували весь стелю. Наносите її в декілька шарів, поки блиск не зникне.
Дуже часто на стелі можна виявити різного роду дефекти (масляні плями , плями іржі, залишки кислоти та інші), які необхідно усувати. Крім застосування спеціальних кислотних і лужних складів існує ще кілька способів, що допомагають позбутися від плям на стелі.
Інструкція
1
Для того щоб видалити масляні плями на стелі, візьміть 5% -й розчин кальцинованої соди і розведіть у теплій воді. Потім пофарбуйте пляма даними розчином. Він буде ефективний, якщо плями плями проступающие, то візьміть жирну глину і нанесіть її на них шаром в 4-5 міліметрів. Як тільки глина висохне, змийте її водою. Перед тим як обклеїти стелю шпалерами масляні плями на ньому можете зафарбувати нітролаком або нітроемаллю, щоб плями не виступали крізь шпалери.
2
Найефективнішим способом позбавлення від плям іржі, які утворюються від тривалого протікання води або смолистих речовин, є видалення старого покриття з плямою (штукатурки або фарби) і заміна його на нове. Але не всім підходить цей варіант.
3
Плями іржі можна замаскувати або навіть повністю знищити за допомогою ґрунтування 10% -м розчином мідного купоросу. Або нанесіть на пляму пасту, яка складається з однієї частини лимонно-кислого натрію, двох частин води і невеликої кількості гліцерину.
4
Все плями після обробки необхідно промити теплою чистою водою і висушити.
Корисна порада
Якщо вам все-таки не удалость позбутися від плям на стелі, не турбуйтеся! Можливо, це й на краще. Зате у вас тепер є дуже вагома причина, щоб замінити його покриття на нове.