Як оформити інтер'єр спальні. картини з шпалер в спальній Як зробити дивитися.

Дизайн спальної кімнати відображає не тільки загальну атмосферу в сім'ї, а й особливості відносин між подружжям. Адже від того, наскільки у вас затишна спальня, в якій ви можете повноцінно відпочити після робочого дня, залежить і ваш настрій, і ставлення один до одного. Тому до оформлення інтер'єру в спальні потрібно поставитися з усією серйозністю.
Інструкція
1
Оскільки спальня зазвичай призначена для відпочинку, то зазвичай її оформляють таким чином, щоб створити атмосферу затишку і захищеності. Колірну гамму в дизайні спальні краще вибирати пастельних тонів або під колір натурального дерева. На вікна краще повісити щільні темні, але м'які штори. Серед меблів в такому інтер'єрі можливий журнальний столик, телевізор, фотографії.
2
Деякі пари, особливо молоді, оформляють спальню в романтичному стилі. Кольорове виконання таких кімнат - це відтінки від блідо-рожевого до червоного. Текстиль тут доречний у вигляді оксамиту, шовку, а також різних рельєфних тканин. Меблі неодмінно повинна бути легкою. Добре в такій кімнаті виглядають картини, різні аксесуари, світильники.
3
Часом спальня стає місцем для читання. У цьому випадку її слід оформити в бібліотечному стилі. При цьому особливу увагу необхідно приділити висвітленню - це може бути приліжкова лампа, торшер або неяскравий джерело верхнього світла. Оформити таку спальню слід в зеленуватих або голубуватих тонах. Ідеально підійде колір слонової кістки. Ліжко в цю кімнату підберіть з високим узголів'ям, щоб було зручно спиратися. Доречно будуть виглядати тут м'які подушки, килими, невеликі дзеркала. Особливістю кімнати може стати велике зручне крісло, в якому можна буде розташуватися за читанням.
4
Популярним останнім часом стає і екостиль. Його основа - натуральні матеріали і природні кольори і форми. Природно, меблі в такій спальні повинна бути виключно з натурального дерева. Текстиль для цього стилю також переважний з натуральних матеріалів: вовни, бавовни, льону.
5
Ще один стиль, в якому досить часто оформляються спальні - це хай-тек. Основні кольори цього напряму - білий, чорний і сірий. У такій спальні зазвичай все має бути однотонним і блискучим. Меблі найчастіше може бути виготовлена з пластику, металу і скла.