Як оновити драйвер на материнську плату.

Для правильної роботи материнської плати комп'ютера необхідно встановити відповідні драйвери. Їх відсутність може викликати відмову певних елементів, наприклад USB-портів або PCI-контролерів.

Вам знадобиться

- Driver Pack Solution; - доступ в інтернет.

Інструкція
1
Підключіться до інтернету і відвідайте сайт виробника використовуваної материнської плати. Якщо ви маєте справу не зі стаціонарним комп'ютером, а з ноутбуком, перейдіть на сайт розробників даного мобільного ПК.
2
Відкрийте розділ" Драйвери "або" Центру завантажень ". Скористайтеся рядком пошуку, ввівши в неї назва моделі вашого ноутбука або системної плати комп'ютера.
3
Вивчіть запропоновані комплекти драйверів і скачайте потрібні файли. Найчастіше можна виконати завантаження драйверів для окремого пристрою, а не всієї плати.
4
Розпакуйте файли з завантаженого архіву. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть обладнання, виділене знаком оклику. Клацніть по його назві правою кнопкою миші.
5
В розгорнулося меню виберіть пункт "Оновити драйвери". Вкажіть тип установки "Вручну". Після відкриття меню провідника виберіть папку, в якій розташовані викачані файли. Аналогічним чином оновити драйвери для інших пристроїв.
6
Іноді перед підключенням до інтернету необхідно оновити комплект драйверів для системної плати. Це особливо актуально в тих ситуаціях, коли для доступу в мережу використовується інтегрований мережевий адаптер. Для підбору драйверів в режимі offline використовуйте програму Driver Pack Solution.
7
Запустіть цю утиліту. Зачекайте, поки буде виконано аналіз підключених пристроїв і пошук необхідних драйверів. Активуйте режим експерта, виділивши галочкою відповідний пункт.
8
Тепер поставте прапорці поруч із тими комплектами файлів, які ви хочете встановити. Обов'язково виберіть всі пункти, пов'язані з чіпсету та іншим елементам материнської плати.
9
Натисніть кнопку "Встановити вибрані". Дочекайтеся завершення цієї операції. Виконайте перезавантаження комп'ютера після завершення роботи програми Driver Pack Solution.