Як змінити вид папок в Windows XP. змінити стиль папок і колір.

В операційній системі Windows XP користувач може налаштувати відображення різних елементів за власним смаком. Для зміни виду папок існує декілька компонентів та інструментів.
Інструкція
1
Щоб змінити іконку папки, підведіть курсор до її значку, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Змінити значок» в групі «Значки папок». Виберіть нову іконку з наявних мініатюр або натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до власної іконці. Натисніть кнопку ОК і застосуйте нові налаштування.
2
Якщо обрана папка знаходиться в іншій папці, можна налаштувати її вигляд при перегляді в режимі ескізів, призначивши зображення, яке служитиме підказкою про вміст папки. Для цього на вкладці "Налаштування" вікна властивостей папки натисніть на кнопку «Вибір малюнка» в групі «Малюнки папок». Вкажіть шлях до зображення, яке стане мініатюрою-підказкою, і застосуєте нові налаштування.
3
Залежно від атрибута, присвоєного папці, вона може відображатися явно, або бути невидимою. У вікні властивостей відкрийте вкладку «Загальні» і встановіть маркер в поле «Прихований» в групі «Атрибути». Застосуйте нові налаштування. Папка стане невидимою. Якщо папка стала напівпрозорої, необхідно викликати компонент «Властивості папки» і встановити в ньому потрібні параметри.
4
Щоб викликати компонент «Властивості папки», відкрийте будь-яку папку і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки» або через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть потрібний значок в категорії «Оформлення і теми» . У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид» і в групі «Додаткові параметри» встановіть маркер в поле «Не показувати приховані файли і папки».
5
Відкрита папка може містити панель типових задач. Щоб налаштувати відображення цієї панелі, перейдіть на вкладку «Загальні» у вікні «Властивості папки» і встановіть маркер в поле «Відображення списку типових задач в папках» в групі «Завдання». Натисніть на кнопку «Застосувати».
6
Файли у відкритій папці можуть відображатися по-різному: у вигляді списку, ескізів, таблиці і так далі. Щоб налаштувати відповідний вам режим, відкрийте потрібну папку і виберіть у верхньому рядку меню пункт «Вид». У випадаючому меню встановіть маркер напроти остання влаштовує вас способу відображення файлів. Для тих же цілей можна скористатися кнопкою «Вид», вона виглядає як квадрат з чотирма мініатюрами.
7
Якщо в папці не відображаються кнопки або адресна рядок, відкрийте папку, підведіть курсор до панелі меню і клацніть по ній правою кнопкою миші. У випадаючому меню встановіть маркер напроти потрібного вам пункту, відсутні панелі з'являться.