Як вибрати сучасний комп'ютер.

При виборі персонального комп'ютера слід звернути увагу на безліч параметрів. Спочатку потрібно з'ясувати мету придбання пристрою і передбачити можливі варіанти його використання.
Інструкція
1
Визначте тип персонального комп'ютера, який підійде саме вам. Якщо ви плануєте використовувати пристрій в офісі, а потужний ПК вам абсолютно ні до чого, придбайте моноблок. Це поєднання монітора і системного блоку дозволяє істотно заощадити місце в кімнаті.
2
Якщо ж ви хочете придбати класичний варіант персонального комп'ютера, приступите до вибору комплектуючих. Природно, починати потрібно з підбору центрального процесора. Це основне пристрій, що відповідає за продуктивність ПК.
3
Основна характеристика ЦП - тактова частота роботи його ядер. Якщо ви не хочете витрачати гроші на придбання чотириядерного процесора, виберіть пристрій з двома ядрами. В даному випадку, частота кожного з них не повинна бути менше 2.5 ГГц.
4
Обсяг оперативної пам'яті виберіть виходячи з ваших потреб. Якщо ви не плануєте одночасно запускати безліч різних додатків, то 2-4 Гбайт ОЗУ буде цілком достатньо. Природно, мова йде про модулях пам'яті DDR-3.
5
Приступите до вибору відеоадаптера для вашого комп'ютера. Якщо ви не будете запускати потужні графічні редактори або гри, придбайте комп'ютер із вбудованим відеочіпом. У тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу дискретні відеокарти, виберіть пристрій з об'ємом пам'яті не менше 1 Гб. Розрядність шини пам'яті повинна дорівнювати або перевищувати 256 біт.
6
При виборі корпуса системного блоку зверніть увагу на наявність вентиляторів охолодження і додаткових пристроїв, наприклад картридера. Якщо ви купуєте готовий системний блок, а не окремі елементи, обов'язково зазирніть всередину корпусу.
7
Переконайтеся в наявності потрібних пристроїв і відсутності видимих пошкоджень. Якість системного блоку іноді можна оцінити відразу після вивчення відеоадаптера. Якщо в комп'ютері встановлена «урізана» модель відеокарти, яка не має пластикового корпусу і необхідної кількості кольорів, відмовтеся від придбання даного товару.