Як встановити блокування на комп'ютер.

Бувають ситуації, коли необхідно захистити комп'ютер від несанкціонованого доступу. Зробити це можна за допомогою пароля, який буде знати тільки власник ПК. Щоб встановити блокування на комп'ютер, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Паролем може бути захищений не тільки вхід в систему, а й вихід з режиму очікування. Щоб встановити пароль, через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Облікові записи користувачів» виберіть однойменний значок або завдання «Зміна облікового запису».
2
У вікні, виберіть обліковий запис Адміністратора комп'ютера. Після того як вікно оновиться, клікніть лівою кнопкою миші за завданням «Створення пароля». У першому полі з'явилася форми введіть пароль, який буде запитуватися при кожному завантаженні операційної системи.
3
У другому полі введіть придуманий пароль ще раз. Пам'ятайте про те, що в даному випадку враховується регістр. Третє поле призначене для підказки про пароль. Якщо ви не маєте потребу в цьому, можете залишити поле порожнім. Натисніть на кнопку «Створити пароль».
4
Вікно оновиться, і вам буде запропоновано зробити особистими свої файли і папки. У випадку якщо ви є єдиним користувачем комп'ютера, дана міра обережності буде зайвою. Натисніть на кнопку «Ні». Створення пароля буде завершено.
5
Коли комп'ютер певний час не діє, екран гасне. Щоб вивести його з цього режиму, необхідно натиснути будь-яку клавішу або пересунути миша. Якщо ви хочете, щоб при виведенні ПК з даного режиму запитували пароль, викличте компонент «Властивості: Екран».
6
На «Панелі управління» виберіть категорію «Оформлення і теми» і значок «Екран» або клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості».
7
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Заставка» і встановіть маркер в поле «Захист паролем» у групі «Енергозбереження». Застосуйте нові налаштування. Дана опція буде діяти тільки в тому випадку, якщо на комп'ютері обрана будь-яка заставка.
8
На тій же вкладці натисніть на кнопку «Харчування», відкриється нове вікно «Властивості: Електроживлення». Перейдіть в ньому на вкладку «Додатково» і встановіть маркер в поле «Запитувати пароль при виході з режиму очікування». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікна.