Як згорнути вікно за допомогою клавіатури. Як перемістити клавіатуру.

Програми та папки на комп'ютері відкриваються у вікнах. Для них передбачено кілька стандартних команд: згорнути, розгорнути, закрити і перемістити. Якщо під час роботи на комп'ютері ви частіше використовуєте клавіатуру або ж виникла ситуація, коли миша не працює, вам знадобляться знання про те, як згорнути вікно з допомогою клавіш. Існує кілька способів зробити це.
Інструкція
1
Щоб згорнути програму або папку через меню управління вікном, натисніть клавіші Alt і Space (пропуск). У лівому верхньому куті з'явиться контекстне меню. Пересуваючись по ньому за допомогою стрілок на клавіатурі, виберіть команду «Згорнути» і натисніть клавішу Enter. Згортання вікон без звернення до меню управління викликається поєднанням клавіш Alt, Space і С. Описаними способами можна згорнути тільки активне вікно. Щоб згодом розгорнути його, пересувайтеся по різним елементам екрану за допомогою клавіші Tab і стрілок. Коли шуканий елемент подсветится, натисніть клавішу Enter.
2
Згорнути відразу всі відкриті вікна можна за допомогою клавіші Windows (із зображенням прапора). Утримуючи її, натисніть одну з додаткових: латинську M або D. Дія, що викликається цими комбінаціями, ідентично команді «Згорнути всі вікна», яка задається однойменної кнопкою на панелі задач. Щоб потім відновити всі вікна, натисніть клавіші Windows, Shift і M.
3
Також за допомогою клавіатури можливе переміщення між вікнами. При даному способі активне вікно згортається, а вбрання користувачем, навпаки, відновлюється. Утримуючи клавішу Alt, натисніть Tab. В центрі екрану з'явиться панель зі слайдами і назвами запущених на даний момент програм. Щоб вибрати потрібне вікно, натискайте клавішу Tab доти, поки шукане додаток не опиниться в рамці. Після цього відпустіть всі клавіші. Щоб залишитися в поточному вікні, або виділіть його, або натисніть Esc або Enter.
4
В операційній системі Windows існує також режим управління курсором миші за допомогою клавіатури. Він не надто зручний, так як курсор пересувається по екрану вкрай повільно. Проте з його допомогою ви також зможете виконати потрібні команди. Режим активується поєднанням лівих клавіш Alt і Shift і Num Lock. Пересування по екрану здійснюється клавішами 1-4 і 6-9, розташованими на цифровий панелі (у правій частині клавіатури), а натискання кнопок миші імітують клавіші [/], [*], [-] і [5].