Як встановити драйвер raid контролера. Як видалити raid масив.

Поява повідомлення про неможливість знайти жорсткі диски на комп'ютері, що з'являється в процесі установки операційної системи, може бути викликано відсутністю необхідних драйверів для використовуваного контролера томів в дистрибутиві.
Інструкція
1
Дочекайтесь появи привітального повідомлення на самому початку установки операційної системи і уважно стежте за нижньою частиною екрана, щоб не пропустити пропозиція «Натисніть F6 для установки драйвера для SCSI або RAID пристрої». Зверніть увагу, що ця пропозиція з'являється лише на кілька секунд. Виконайте потрібну дію. Далі установник працюватиме в стандартному режимі до моменту виведення на екран пропозиції встановити необхідні драйвери.
2
Скористайтеся функціональною клавішею S і вставте диск з драйверами в дісковод.Поскольку останні моделі багатьох комп'ютерів не обладнані вбудованим дисководом флоппі-дисків, рекомендується використовувати підключається USB-FDD привід або попередньо створити власний інсталяційний диск з установочними файлами і необхідними драйверами.
3
Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter і вкажіть обраний контролер за допомогою клавіш зі стрілками. Авторизуйтесь виконання установки, натиснувши клавішу Enter і дочекайтеся автоматичного завершення процесу.
4
Переконайтеся, що вбудований чіпсет RAID відключений в BIOS (при наявності одного SATA диска і чіпсета Intel з технологією RAID або nVidia nForce3/4). Для цього необхідно вибрати опцію Enhanced в меню SATA Mode в режимі BIOS (для плат Intel) або Disabled в меню IDE/SATA RAID Function (для плат з чіпсетами nVidia). Зверніть увагу на те, що SATA диск повинен підключатися до чіпсетний RAID-контролеру, а не до того, що встановлений на платі. У цьому випадку установка ОС Windows може бути здійснена без використання дисків з необхідними драйверами.
5
Створіть власний флоппі-диск (при необхідності) з потрібними драйверами, скопіювавши їх з інсталяційного диска. Помістіть їх в кореневий розділ томи і впевніться у наявності файлу txtsetup.oem.