Як увійти в комп'ютер без пароля адміністратора. при запуску компа питає пароль, Як видалити.

Зазвичай для входу в операційну систему без введення пароля адміністратора використовують гостьову обліковий запис. При роботі з деякими ОС сімейства Windows можна отримати повний доступ до системи, не вдаючись до злому облікових записів.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль до облікового запису адміністратора в операційній системі Windows XP, створіть новий аккаунт. Для цього перезавантажте комп'ютер , натиснувши кнопку Reset. Некоректне завершення роботи необхідно для появи меню виправлення неполадок.
2
Після відкриття зазначеного меню виберіть пункт «Безпечний режим Windows». Натисніть клавішу Enter і виберіть будь-який з доступних варіантів запуску безпечного режиму операційної системи. Почекайте деякий час, поки з'явиться меню вибору облікового запису для входу в систему.
3
Знайдіть серед інших стандартних акаунтів обліковий запис з ім'ям «Адміністратор». Найімовірніше, для входу в систему з використанням цього аккаунта не потрібно вводити пароль. Виконайте вхід в Windows і дочекайтеся завантаження робочого столу.
4
Натисніть клавішу «Пуск» і виберіть меню «Панель управління». Перейдіть до пункту «Облікові записи користувачів». Після відкриття нового вікна натисніть кнопку «Створення облікового запису».
5
Введіть ім'я нового облікового запису і натисніть кнопку «Далі». У вікні «Вибір типу облікового запису» активуйте пункт «Адміністратор» і натисніть кнопку «Далі». Введіть два рази пароль для даного облікового запису. Натисніть кнопку «Готово». Тепер ви можете перезавантажити комп'ютер і увійти в систему, використовуючи новий обліковий запис.
6
Якщо ви не хочете створювати новий акаунт, просто відключіть пароль потрібного користувача. Для цього в меню «Облікові записи користувачів» виберіть пункт «Зміна облікового запису». Виберіть потрібний аккаунт. Тепер натисніть кнопку «Видалення пароля» і підтвердіть виконання даної процедури.
7
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Завершення роботи комп'ютера». Натисніть кнопку «Перезавантаження». Дочекайтеся запуску операційної системи Windows в звичайному режимі. Виконайте вхід в ОС, використовуючи доступний аккаунт.
Сучасна людина постійно перебуває у великому інформаційному потоці, тому часто забуває найважливіші нюанси. До них відносяться не тільки дати днів народжень та річниці, але і паролі від різноманітних сервісів і облікових записів ПК. Все це можна легко і просто відновити. Головне - знати, як.
Вам знадобиться
  • -Другий ПК;
  • -Діскета і утиліта Active @ Password Changer.
Інструкція
1
Пароль на облікового запису дозволить вам тримати всі свої особисті дані в безпеці. При цьому чим він складніше, тим вище рівень конфіденційності. У зв'язку з цим немає нічого дивного в тому, що користувач самостійно генерує максимально складний пароль, а потім також просто може його забути. Що ж робити, якщо пароль від облікового запису ви згадати не можете, а записати його куди-небудь не встигли?
2
Можна просто зламати обліковий запис, дізнатися необхідні дані, а в подальшому бути більш завбачливим. Якщо вам після декількох спроб так і не вдалося коректно ввести пароль у відповідне поле, то необхідно вдатися до кардинальних дій. Для яких вам необхідно придбати дискету і позичити на час персональний комп'ютер друга або колеги.
3
Попередньо завантажте на другий ПК додаток Active @ Password Changer. Запустіть його на комп'ютері і не змінюйте налаштувань програми. Вставте дискету у відповідний слот і клікніть по кнопці START. Тепер зачекайте деякий час. У вас на екрані з'явиться напис - Bootable Disk has been sucessfully created. Потім натисніть клавішу CLOSE і виймаємо дискету.
4
Після цього вставте дискету в свій персональний комп'ютер і увімкніть його. На самому початку завантаження системи натисніть F12. У вас на екрані з'явиться відповідний список, в ньому вибираємо категорію Floppy. Почекайте деякий час, поки не з'явиться вікно з опціями утиліти Active @ Password Changer. Біля фрази Your choice наберіть цифру 2 і клікніть Enter.
5
Таким чином почнеться пошук паролів, почекайте його закінчення. Потім вкажіть номер облікового запису, який слід видалити, і тисніть підтвердження (Y - в разі згоди і N для повернення до списку). Після цього на екрані з'явиться інформаційне повідомлення про те, що пароль оновлений. Тепер перезавантажте комп'ютер. Зараз можна зайти в обліковий запис без пароля.
Корисна порада
Все це можна здійснити за допомогою флешки, головне, щоб крім даної програми на ній нічого не було.