Як відремонтувати кнопки ноутбука. Як ремонтувати кнопку клавіатури ноутбука.

Клавіатура ноутбука розрахована на тривалу експлуатацію. І це не дивно, адже практично 60% команд, що відправляються користувачем процесору комп'ютера, здійснюється за допомогою натискання кнопок. Однак міцність навіть самої міцної клавіатури ноутбука має свою межу. Якщо одна або декілька кнопок вийшли з ладу, можна звернутися в сервіс, або спробувати впоратися з проблемою самостійно.
Вам знадобиться
  • - клей;
  • - пластилін;
  • - епоксидна смола.
Інструкція
1
До початку спробуйте самостійно розібратися з причиною поломки. Також необхідно акуратно досліджувати всю клавіатуру, щоб не пропустити утворився через поломку пластмасового сміття. Дрібні шматочки пластмаси можуть поширитися по всій площі передній панелі ноутбука і стати причиною нового неприємного інциденту.
2
Огляньте кнопку, яка потребує нагального ремонту. Якщо вона просто зламалася від удару або занадто сильного натискання, то потрібно акуратно відокремити її і спробувати склеїти частини за допомогою молекулярного клею. Не проводьте цю операцію прямо на ноутбуці. Один необережний рух - і потрапив на схему контактів клавіатури клей виведе з ладу весь комп'ютер, після чого його в обов'язковому порядку доведеться нести в сервіс. А ремонт зіпсованої таким чином клавіатури - справа дуже дорога.
3
Оглянувши кнопку і визначивши матеріал, з якого зроблена її основа, переходите до діагностики стану контакту, який відповідає за своєчасне натискання і передачу даних системі комп'ютера під час використання клавіатури. У випадку, якщо сама кнопка не підлягає відновленню, контакт необхідно акуратно відокремити від основи, після чого очистити і протерти сухою ганчіркою.
4
Придбайте нову кнопку в спеціалізованому магазині і встановіть її замість зруйнованої старої. Якщо ж знайти схожу кнопку не вдається, можна зробити її власними руками. Для цього створіть точну копію-форму кнопки для клавіатури ноутбука з пластиліну, після чого залийте її епоксидною смолою. До того як смола засохне, потрібно акуратно і швидко прикріпити контакт до нової кнопці і почекати деякий час.
5
Обробіть верхню поверхню дрібнозернистим наждачним папером, щоб уникнути нерівностей.