Як включити вбудовану камеру на ноутбуці Hp. Bios на ноутбуці hp настройка інтернету.

Сучасні ноутбуки фірми Hewlett-Packard оснащені вбудованими веб-камерами, які дозволяють без установки додаткового обладнання проводити ділові онлайн-конференції, а також спілкуватися з друзями та колегами. Водночас в деяких випадках користувачі відчувають труднощі, так як їм не вдається включити веб-камеру. Щоб виправити ситуацію, потрібно заглянути в диспетчер пристроїв Windows і, можливо, скачати необхідний софт з сайту Hewlett-Packard.
Вам знадобиться
  • - інтернет
Інструкція
1
Почніть з найпростіших кроків. Натисніть і утримуйте на клавіатурі клавіші Fn і F2. Після цього відкрийте «Мій комп'ютер» і знайдіть значок веб-камери.
2
Якщо не вдалося включити камеру, перезавантажте комп'ютер. Під час завантаження системи натисніть на клавішу F9 і подивіться, чи включена веб-камера в BIOS. Якщо ні, то необхідно виправити ситуацію, щоб вбудована камера завантажувалася разом з системою.
3
У разі якщо перезавантаження і ініціалізація камери в BIOS не допомогла, відкрийте диспетчер пристроїв Windows. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер», далі «Управління» і «Диспетчер пристроїв». Клацніть по значку «+» навпроти рядка під назвою «Пристрої для обробки зображень». У списку, знайдіть USB video device. Що стоїть навпроти цього пункту хрест свідчить про те, що веб-камера не підключена. Клікніть правою кнопкою по рядку і в контекстному меню натисніть «Включити».
4
Знайдіть значок камери на робочому столі ноутбука або у вікні "Мій комп'ютер". Якщо ярлики і раніше відсутні, проінсталюйте «рідні» драйвера, спеціально призначені виробником для веб-камери для конкретної моделі ноутбука Hewlett-Packard. Може так трапитися, що драйвера, які встановила операційна система Windows в автоматичному режимі, не підходять або працюють некоректно.
5
Протеструйте роботу камери за допомогою встановленої виробником ноутбука Hewlett-Packard програми HP MediaSmart. Ініціалізація камери може відбутися не відразу, можливо, знадобиться перезавантажити комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GZxhcqVCQ54
Корисна порада
У більшості випадків проблема включення вбудованої веб-камери полягає в неправильно встановлених драйверах. Трапляється, що оригінальний софт для камери не встає навіть після видалення «загальних» драйверів, які Windows встановила за замовчуванням. У такому випадку доведеться редагувати реєстр Windows, а в критичних випадках встановлювати заново систему.