Як заправити картридж Hp триколірний. заправити hp картридж 138.

Повного обсягу кольорового картриджа HP, як правило, вистачає ненадовго, оскільки він містить три колірні камери на відміну від чорно-білого, тоді як розміри у них однакові. Що робити, якщо друкуєте ви багато, а покупка заводських картриджів серйозно б'є по гаманцю? Відповідь одна - купити набір чорнила і зробити заправку самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір чорнила для заправки;
  • - паперові серветки, клейонка;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Заправляйте картридж відразу після того, як в ньому закінчиться чорнило, а потім відразу встановлюйте в принтер. Якщо цього не зробити, то друкуюча головка може забитися дрібними частинками пилу або засохлими залишками чорнила, а очистити її буде дуже важко і чревато ушкодженнями, які буде неможливо виправити.
2
Майте на увазі, що через відмінності в конструкціях картриджів різних моделей технологія заправки буде різною. Але є два найбільш поширених способу, пов'язаних з розташуванням отворів для надходжень чорнила в губку, розташовану всередині картриджа.
3
В одному типі картриджів ці отвори вже є, в іншому - їх необхідно проробити самостійно за допомогою маленького бура, який зазвичай включений до складу готового набору для заправки.
4
Вийміть картридж із принтера і помістіть його на чисту серветку. Якщо на картриджі є готові отвори, то вони знаходяться під приклеєною етикеткою. Це моделі HP 21, 22, 27, 28, 56-58, 130-138. Обережно подденьте етикетку ножем і відокремте від картриджа.
5
Огляньте отвори під світлом ліхтарика або настільної лампи. Кольоровий картридж заправляється трьома кольорами: синім, червоним і жовтим, які в жодному разі не можна змішувати. Кожний отвір відзначено точками відповідного кольору. Якщо ж це не так, або ви не можете розгледіти, то поставте картридж друкуючої головкою на серветку і почекайте, поки чорнило промокнуть серветку. Запам'ятайте розташування кольорів.
6
Перевірте ємність картриджа і розділіть її на три. Якщо ємність картриджа 30 мл, то максимальна ємність для кожного з квітів буде 10 мл. Рекомендується заправляти трохи менший обсяг чорнила, щоб картридж не переповнений, наприклад, на 0,5-1 мл.
7
Вставте в отвір шприц з чорнилом, проткніть губку і повільно вводите чорнило. Заправте таким чином всі три ємності, промокніть отвори. Залиште картридж на серветці друкуючої головкою вниз: деяку кількість чорнила витече на серветку. Зачекайте 5 хвилин, потім приклейте етикетку назад або скористайтеся клейкою плівкою, щоб закрити отвори.
8
Інший тип картриджів, без готових отворів, вимагає додаткової підготовки. Це моделі HP 15, 17, 23, 45, 78. В них є готові повітряні отвори із зворотного боку від форсунок, проте користуватися ними не можна. Проробіть отвори поруч з ними за допомогою бура і через них здійсните заправку. Потім їх необхідно замазати або заклеїти після видалення надлишків чорнила з поверхні. Картридж помістіть на серветку головкою вниз на 3-5 хвилин.
9
Встановіть картридж в принтер, дочекайтеся, поки запуститься його автоматичне очищення. Якщо цього не сталося, проінсталюйте картридж заново або перезапустіть принтер. Надрукуйте тестову сторінку. Якщо кольори не відповідають, знову запустіть очистку. Якщо і це не допомогло, почекайте 15-20 хвилин і повторіть процедуру.