Як завити пряме волосся. Як зробити великі локони.

Завдяки сучасним способам завивки і засобам укладання можна надати шевелюрі практично будь-яку форму. Власниці прямого волосся зможуть похвалитися грайливими кучерями, блискучими струмливими локонами або романтичними хвилястими пасмами.
Вам знадобиться
  • - бігуді, папільйотки;
  • - термобігуді;
  • - плойка.
Інструкція
1
Накрутите волосся за допомогою бігуді. Вимийте волосся або ретельно намочіть їх, а потім промокніть рушником. Нанесіть на всю довжину пінку для волосся. Починайте завивати пасма з верхівки, щоб зачіска вийшла об'ємною. Накручуйте їх на бігуді від кінчиків до коренів. Для більшого обсягу на середню і нижню частини волосся використовуйте бігуді середнього діаметра, а для верхівковій зони - великі.
2
Дайте волоссю повністю висохнути. Особливо зверніть увагу, щоб коріння були абсолютно сухими. Якщо у вас мало часу, то скористайтеся феном, однак у цьому випадку форма, швидше за все, збережеться ненадовго. Потім акуратно розпустіть волосся, не смикаючи їх. Швидко теплим повітрям продміть пасма феном на максимальній потужності. Розчешіть, надайте зачісці форму і збризніть лаком для волосся для довшого збереження укладання.
3
Скористайтеся для завивки термобігуді. Нагрійте їх в гарячій воді, на волосся нанесіть засіб для укладання, а потім накрутіть пасма так само, як на пластмасові бігуді. Залиште термобігуді на волоссі на 20-30 хвилин. Після зніміть їх і розчешіть гребінцем з рідкими зубами.
4
Використовуйте щипці для волосся, якщо хочете отримати круті красиві локони. Збризніть волосся засобом для термозахисту і розподіліть його рівномірно за допомогою щітки. Розділіть сухе волосся на 4 частини: потилицю, лоб, права і ліва сторони. Електрощипці нагрійте.
5
Починайте завивку з потилиці. Нетовсті пасма шириною в 2-3 см накручуйте по спіралі на плойку у напрямку від обличчя, рухаючись від кінчиків до коренів. Тримайте не більше 10 секунд. Потім акуратно розкрутіть їх. Так як гарячі волосся легко ламаються, що не розчісуйте їх, поки вони повністю не охолонуть. Під вагою локон може швидко розпастися, тому притримуйте пасмо в долоні, як тільки ви її зняли з плойки, а потім злегка збризніть лаком. Наприкінці завивки розчешіть, нанесіть фіксуючий засіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VA95y5IIJp8