Як відстежити запит.

Кожна програма, що працює з мережею, відправляє запити до того чи іншого сервера. Найчастіше необхідно знати, куди саме додаток спрямовує свої пакети, щоб визначити, чи не несе це потенційну загрозу для операційної системи. Відстеження мережевих запитів - спосіб пошуку шкідливого програмного забезпечення на комп'ютері.
Інструкція
1
Для перегляду запитів від додатків в мережу використовуються спеціальні програми-сніфери, що перехоплюють і аналізують вихідний трафік. Такі аналізатори дозволяють виявити зайвий трафік, який збільшує навантаження на мережеву карту і канал зв'язку, що робить вплив на швидкість передачі даних.
2
Існує велика кількість снифферов, які по-різному ефективні. З усіх програм варто відзначити Wireshark, що дозволяє переглядати проходить трафік в реальному часі, що допомагає оцінити мережеву активність того чи іншого додатка. Fiddler володіє аналогічним функціоналом, однак має можливість відстежувати трафік і з мобільних пристроїв на базі Windows Phone, iPhone та багатьох інших.
3
Ознайомившись з описами програм в інтернеті, виберіть найбільш зручний для себе додаток. Скачайте інсталяційний файл програми з офіційного сайту розробників. Не варто скачувати сніфери зі сторонніх ресурсів, оскільки під ними можуть бути замасковані шкідливі програми.
4
Двічі клікніть на викачаному файлі і зробіть установку, слідуючи інструкціям на екрані. Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або через меню «Пуск».
5
У головному вікні показується йдуть в даний момент запити, а також IP і тип відправляється запиту. Вікно програми швидко оновлюється, а тому якщо ви хочете спостерігати за якимось конкретним адресою, то виставте параметри фільтру через відповідний пункт меню Filters.
Корисна порада
За допомогою браузера Firefox можна також переглядати йдуть запити, для цього необхідно завантажити з офіційного сайту програми плагін Tamper Data і встановити його, клікнувши двічі в менеджері плагінів. Для Opera аналогічне розширення називається Hit Sniffer Analytics.Перед використанням кожного сніффер, слід ознайомитися з файлами допомоги програми або створеними розробниками керівництвами по використанню.
Кожен громадянин Російської Федерації має право звертатися до органів виконавчої влади. Направити своє звернення можна за звичайною або електронною поштою, передати через секретаря. У багатьох регіонах вже існують електронні приймальні. Незважаючи на те, що російським законодавством визначений порядок розгляду скарг та звернень, рух будь-якого документа краще відстежити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - телефон;
  • - копія звернення;
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи підключений потрібний вам орган влади до Єдиної системи електронного діловодства та документообігу. Якщо ця система у вашому регіоні вже діє, краще скористатися нею. Відкрийте сторінку електронної приймальні. Там ви знайдете форму для скарг, заяв і звернень.
2
Правильно складіть текст звернення. Питання має входити до компетенції даного органу, а скарга або пропозиція - стосуватися конкретних проблем. Органами державної влади не розглядаються документи, що містять нецензурну лексику. Ніхто не стане відповідати і на риторичні питання. Вкажіть точну поштову адресу, а також електронну пошту.
3
Якщо ви звертаєтеся до органів влади через електронну приймальню - правильно заповніть форму. У спеціальному віконці виберіть категорію. Складіть короткий, але зрозумілий текст. Обсяг його звичайно обмежений, тому розписувати все в подробицях не потрібно. Довести свою скаргу ви можете за допомогою відсканованих документів, які можна прикріпити до тексту.
4
Передаючи звернення особисто через секретаря або загальний відділ адміністрації, простежте за тим, щоб документ зареєстрували і занесли в журнал. На другому примірнику співробітник повинен проставити дату документа та його реєстраційний номер. Якщо ви вирішили скористатися послугами звичайної пошти, відправте звернення рекомендованим листом або з повідомленням.
5
В будь-якому випадку вкажіть адресу електронної пошти, за якою вам будуть направлятися повідомлення про ході розгляду документа. Для реєстрації документа, спрямованого по електронній пошті, встановлено термін в три дні. У законі не вказано, календарні це дні або робітники. Як правило, службовці держустанов реєструють документи через три робочих дні.
6
Якщо ви направили своє звернення не в той орган, який займається даною проблемою, держустанова має в семиденний термін перенаправити документ в іншу структуру. Для електронних документів встановлено і час перенаправлення до органу виконавчої влади, до компетенції якого входить аналізований питання. Це має бути зроблено не пізніше, ніж через п'ять днів. Про перенаправлення звернення заявник також отримує повідомлення по електронній пошті.
Корисна порада
Не отримавши належного за законом повідомлення, ви маєте право звернутися в той орган, куди його направляли, із запитом. Рух усіх документів реєструється. Запит направте по тому ж електронною адресою, вказавши реєстраційний номер звернення і дату його відправки.