Як заблокувати жорсткий диск.

Жорсткі диски можуть бути заблоковані в ОС Windows без залучення додаткового програмного забезпечення штатними засобами самої системи. Ця операція служить підвищенню рівня безпеки комп'ютера і виключає можливість внесення змін у файли заблокованих дисків.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Диспетчер пристроїв» і виберіть диск, який підлягає блокуванню, в каталозі. Скористайтеся вкладкою «Драйвер» і натисніть кнопку «Відключити».
2
Викличте контекстне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Управління». Розкрийте посилання «Управління дисками» в діалоговому вікні та викличте контекстне меню томи, що підлягає блокуванню, кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Зміна букви диска» і скористайтеся опцією «Видалити» в наступному діалоговому вікні.
3
Викличте контекстне меню томи, який потрібно заблокувати, кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Змінити». Вкажіть опцію «Все» в каталозі і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Натисніть кнопку «Додати» і введіть значення імен облікових записів, яким готові надати доступ до обраного диску. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для використання найбільш радикального методу блокування вибраного диска і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK.
5
Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer і створіть новий строковий параметр з ім'ям NoViewOnDrive. Розкрийте створений ключ подвійним кліком миші і надайте необхідне значення для блокування диска: - 1 - для тома A; - 4 - С; - 8 - D; - 16 - E; - 32 - F; - 64 - G; - 128 - H .Подтвердіте свій вибір, натиснувши кнопку OK, і завершите роботу редактора. Застосуйте зроблені зміни, перезагрузив систему.