Як записати аудіо.

Якщо ви хочете потренуватися у вивченні іноземної мови, але не знаєте, як прослухати з боку свою вимову - вам на допомогу прийде звукозапис. Також вона допоможе в тому випадку, якщо ви займаєтеся вокалом і хочете відстежити помилки у вправах або хочете записати голосове привітання або пісню для друзів. На будь-якому комп'ютері можливо зробити любительську звукозапис в більш-менш пристойній якості, використовуючи як засоби Windows, так і спеціалізовані програми.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб запису голосу - це використання стандартної утиліти звукозапису Windows. Щоб її відкрити, зайдіть в «Пуск», відкрийте «Програми», виберіть «Стандартні» і «Розваги». У підрозділі розваг відкрийте «Звукозапис».
2
У відкрилася програмі натисніть кнопку «Файл» і відкрийте «Властивості», а потім виберіть розділ «Перетворити». Вкажіть необхідну якість запису - Cd quality 44,100 Hz, 16 bit stereo. Натисніть ОК, щоб застосувати зміни. Після цього відкрийте пункт меню «Правка» і зайдіть в «Властивості аудіо ».
3
Відкрийте вкладку записи і знайдіть розділ настройки гучності. Галочкою відзначте налаштування мікрофону і встановіть невелику гучність, щоб знизити фонові шуми. Застосуйте зміни.
4
Після цього вийдіть з розділу властивостей, натисніть на кнопку з червоною крапкою - «Record» - і запишіть все, що ви запланували, попередньо перевіривши, чи працює мікрофон, і чи відображається ваш голос в віконці звукової хвилі.
5
Програма «Звукозапис» має істотний недолік - час запису за замовчуванням обмежена 1 хвилиною. Однак ви можете збільшити цей час, записавши порожню хвилину, а потім, скопіювавши записаний фрагмент і вставивши його стільки разів, скільки повинен тривати ваш трек.
6
Якщо ви не є новачком в освоєнні комп'ютерних програм, рекомендується скористатися більш функціональним і зручним софтом для звукозапису, що дозволяє додавати в звук різноманітні ефекти, але навчитися записувати голос на комп'ютер ви можете і за допомогою простої програми, вбудованої в Windows.
7
Зберігайте свій записаний трек в такому форматі, який не забере багато місця, і при цьому збереже якість звуку - наприклад, MP3 128 kbps.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o5HYCxxCvlw