Як змінити заголовок сайту.

Зміст сайту і його заголовок через час можуть прийти в протиріччя. І тоді назва сайту потрібно змінити, привівши у відповідність з тематикою безпосередньо на ресурсі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, доступ до вмісту сайту.
Інструкція
1
Якщо ваші пріоритети змінилися, і це позначилося на темах сайту, обов'язково відобразіть зміни в заголовку. Вибираючи нову назву, плануйте, щоб ім'я сайту могло стати брендом, якщо не світовою, то хоча б для постійних читачів ресурсу. Загалом, «як ви яхту назвете, так вона і попливе».
2
Вирішіть, чи потрібно приводити доменне ім'я у відповідність із заголовком. У цьому немає необхідності, якщо вони підходять один одному. До речі, враховуйте це при підборі нового заголовка. Адже міняти домен складніше. До того ж саме він пов'язує сайт з відвідувачами.
3
Змініть заголовок на сайті. Сучасні безкоштовні платформи та різноманітні конструктори для створення сайтів, як правило, мають просте візуальне управління, яке не потребує знання мов програмування. Зайдіть в панель управління сайтом в ролі адміністратора.
4
Знайдіть на сторінці вкладку, яка називається «Параметри» або «Налаштування», або «Загальні». І там пошукайте віконце «Назва сайту», куди можна вписувати текст.
5
Внесіть свою нову назву в це віконечко. Обов'язково натисніть кнопку збереження, яка на різних web-движках іменується по-різному - «Зберегти», «Опублікувати», «Оновити».
6
Перевірте, чи вдалося вам змінити заголовок сайту. Перейдіть на головну сторінку сайту або оновіть її.
7
У деяких дизайнерських шаблонах роль тексту заголовку виконує картинка з ім'ям logo.png". Підготуйте нову і надайте їй таку ж назву. Поміняйте стару картинку на знову виготовлену в коді сайту. Для цього потрібно мати деяке уявлення про web-програмуванні.
Корисна порада
Враховуйте можливість прийдешніх змін ще на стадії створення сайту. Намагайтеся відразу ж дати ресурсу універсальне ім'я, яке не перешкоджав би в майбутньому розвитку сайту. Щоб не втратити постійних відвідувачів при зміні доменного імені, зробіть перенаправлення зі старого домену на новий. Коли всі читачі «перемістяться» на ресурс з новою назвою і звикнуть до нього, колишнє доменне ім'я при бажанні можна буде видалити.