Як дізнатися версію прошивки.

Дізнатися версію прошивки вашого мобільного телефону необхідно, якщо ви збираєтеся його самостійно перепрошивати. Від версії програмного забезпечення може залежати стабільність роботи апарату і його функціональність. Версія ПО пристрою впізнається по набору певної комбінації на клавіатурі телефону або через відповідний пункт меню.
Інструкція
1
Щоб дізнатися версію прошивки телефону Nokia, перейдіть в режим набору телефонного номера. Введіть комбінацію клавіш * # 0000 #. Версію програмного забезпечення можна визначити, підключивши телефон до комп'ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті з пристроєм. При виборі режиму з'єднання на дисплеї апарата виберіть Ovi Suite. Запустіть програму Ovi Software Update, яка покаже поточну версію прошивки, а при наявності нової версії самостійно зробить оновлення.
2
Для Samsung в режимі набору номера введіть комбінацію * # 9999 #. Якщо вона не спрацювала, введіть альтернативну * # 1234 #.
3
Щоб дізнатися версію програмного забезпечення в телефоні Sony Ericsson, натисніть: джойстик вправо, *, два рази вліво, *, вправо, *. Для смартфонів на базі UIQ2 необхідно перейти в меню «Додатки» - «Правка» - System Information. Здійснюйте прокручування вправо до тих пір, поки не побачите пункт CDA. Версія прошивки позначається у вигляді п'ятизначного коду в кінці вказаного номера і починається з букви R.
4
Щоб дізнатися версію ПЗ для Android, перейдіть в меню «Налаштування» - «Про телефон». У самій нижній сходинці меню буде вказано номер використовуваної прошивки телефону.
5
Версія програмного забезпечення iPhone вказана в меню. Для цього на головному екрані виберіть розділ «Налаштування», перейдіть у вкладку «Основні». Виберіть пункт «Про телефон».
6
В Windows Mobile інформація про використовувану системі знаходиться в розділі «Пуск» - «Налаштування» - «Система».
Зверніть увагу
Якщо ви перепрошивати пристрій самостійно за допомогою стороннього ПЗ, ви автоматично втрачаєте гарантію. Оновлення програмного забезпечення найкраще робити за допомогою ліцензійного софту, з яким ваш телефон повинен використовуватися спочатку.
Корисна порада
Більшість сучасних апаратів вміють самостійно завантажувати та встановлювати оновлену версію прошивки при підключенні за допомогою Wi-Fi і виборі пункту «Оновлення» в меню.