Як змінити зовнішній вигляд Вконтакте. Як зробити красиву сторінку вконтакті.

Для більшості користувачів соціальної мережі Вконтакте питання про зміну зовнішнього виду сторінки є досить актуальним. В даний час існує можливість оформляти сторінки різними темами, але для цього важливо розуміти, що кожен браузер вимагає свого індивідуального підходу при проробляє подібної роботи.
Інструкція
1
Internet Explorer Для зміни зовнішнього сторінки соціальної мережі Vkontakte знайдіть цікаву для вас тему з розширенням «.css» і збережіть її вміст в блокнот і буфер обміну. Потім натисніть «Зберегти як» і назвіть файл так, як вам необхідно і напишіть до нього розширення «.css». Саме цей файл буде відповідати за налаштування зовнішнього вигляду вашої сторінки. Далі в браузері Internet Explorer перейдіть: «Сервіс» (Tools), потім «Властивості оглядача» (Internet options), «Загальні» (General) і «Оформлення» (Accesibility). Після поставте галочку біля поля «Оформляти, використовуючи власний стиль» (Format documents using my style sheet). Натисніть «Огляд» і відкрийте збережений файл. Тепер ваша сторінка соціальної мережі Vkontakte буде мати вигляд обраної вами теми. Щоб вимкнути тему, зніміть галочку з поля «Оформляти, використовуючи власний стиль» (Format documents using my style sheet).
2
OperaДля зміни зовнішнього сторінки соціальної мережі Vkontakte через інтернет-браузер Opera, зайдіть: «Инструменты»/«Настройка»/«Дополнительно»/«Содержимое»/«Параметры стилю »(Налаштувати стилі)/« Режими уявлень »(Режими відображення). Поставте галочку біля поля «Моя таблиця стилів». Потім скопіюйте текст каскадної таблиці в блокнот або інший текстовий редактор. Натисніть «Зберегти як» і назвіть файл так, як вам необхідно і напишіть до нього розширення «.css». Натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки Vkontakte і в меню виберіть «Змінити налаштування вузла» (Настройки для сайту). У вкладці «Відобразити» (Вид) натисніть «Огляд» і вкажіть місце, в якому ви зберегли файл з розширенням «.css». Тепер ваша сторінка виглядає по-іншому. Щоб вимкнути тему на вкладці «Відобразити» (Вид) просто видаліть шлях до файлу та натисніть «Окей».
3
Mozilla FirefoxУстановіте на свій браузер додаткові налаштування, перейшовши за посиланням http://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/2108 і перезапустіть Firefox. У правому нижньому куті браузера знайдіть і натисніть значок Stylish, виберіть пункт «Створити стиль», а потім «Для Vkontakte.ru». Далі в меню «Вид» поставте галочку біля пункту «Рядок стану». У вікні в полі «Опис» впишіть будь-яку назву. Потім в нижнє вікно між дужками {} вставте текст каскадної таблиці і збережіть.
4
Крім того, Вконтакте є відкрита група «Оформлення. Управління стилями », там ви можете почитати інформацію про те, як змінити зовнішній вигляд своєї сторінки. Увійти в групу можна перейшовши за посиланням http://vk.com/club6878593.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bpoeYpacgBk
За останні роки сайті вконтакте придбав величезну популярність. Люди спілкуються, грають в ігри, здійснюють покупки, списуються з діловими партнерами, розвивають свій бізнес і закохуються на цьому сайті. Деяким звичний синьо-білий дизайн здається нудним, і вони прагнуть прикрасити його, зробити під себе.
Інструкція
1
Тем для зміни зовнішнього виду своєї сторінки вконтакте придумано безліч, вам потрібно лише вибрати і скористатися однією з них. На самому сайті створена група, куди професійні програмісти і любителі викладають результати своєї творчості. Знайти її можна, набравши в пошуку по групах слово «оформлення».
2
Тепер ви нарешті можете розвернутися і вибрати оформлення до душі. Подивіться фотоальбоми, в яких представлені скріншоти різних тем. Зазвичай альбоми розбиваються за категоріями: музика, аніме, машини і так далі. Виберіть вподобану вам картинку.
3
Після того, як ви підібрали сподобалося оформлення, ваш подальший хід дій залежить від того, яким браузером ви користуєтеся. Якщо ви використовуєте Оперу, скопіюйте текст каскадної таблиці, який знаходиться під фотографією теми, і вставте його в блокнот. Ви можете дати текстового файлу будь-яку назву (головне, щоб ви самі не втратили документ на своєму комп'ютері), але закінчення має бути .css. Збережіть файл. Потім перевірте налаштування вашої Опери, зайшовши для цього в Инструменты/Настройка/Дополнительно/Содержимое/Параметры стилю/Режими уявлень. Переконайтеся, що навпроти параметра «Моя таблиця стилів» стоїть галочка. Тепер відкрийте вашу сторінку вконтакте , клацніть по ній правою кнопкою миші (по фону) і виберіть «Змінити налаштування вузла». На вкладці «Відобразити» натисніть на «Огляд» і виберіть недавно збережений файл, потім натисніть на «ОК».
4
Налаштувати індивідуальне оформлення сторінки в Мозілли буде трохи складніше. Для цього вам необхідно скачати аддон Stylish, додати його в Firefox і перезапустити браузер. Після цього в меню Stylish виберіть функцію «Створити новий стиль» і вставте туди текст каскадної таблиці, написаний під фотографією оформлення. Назвати вийшов стиль можете як вам завгодно. Потім натисніть «Зберегти».
5
Якщо ви вирішили налаштувати гарне оформлення своєї сторінки, користуючись Internet Explorer, вам необхідно врахувати, що таке ж оформлення з'явиться на всіх сторінках, які ви будете відкривати цим браузером. Якщо у вас є ICQ, то оформлення пошириться і на цю програму. Як і при установці теми в Опері, скопіюйте текст каскадної таблиці в блокнот, зберігши його під будь-якою назвою з .css на кінці. У самому браузері відкрийте Сервер/Властивості оглядача/Загальні/Оформлення і виберіть «Оформляти, використовуючи власний стиль». На вікні натисніть «Огляд» і збережений документ з темою.