Як зберегти історію opera. Як зберігати історію відвідин сайтів.

Інтернет - не тільки місце для розваг і дружнього спілкування. Коли всесвітня мережа використовується для роботи і класифікації важливої інформації, виникає необхідність зберігати історію відвіданих сайтів.
Інструкція
1
Веб-оглядач Opera дозволяє зберігати в пам'яті практично необмежену кількість адрес і відвіданих сторінок. Вам потрібно лише правильно підібрати настройки браузера, щоб зберігати історію роботи в інтернеті.
2
Журнал відвіданих сторінок налаштовується в папці «Історія». Для початку збереження вам необхідно активувати функцію занесення в пам'ять адрес відкритих сайтів. Відкрийте будь-яку сторінку за допомогою браузера Opera. У верхньому лівому кутку знайдіть кнопку «Меню» і знайдіть графу «Налаштування». Пройдіть в «Загальні настройки» браузера. Ви також можете викликати дане вікно поєднанням клавіш Ctrl + F12.
3
У вікні налаштувань відкрийте вкладку «Розширені». На лівій панелі ви бачите розділи, з якими можете працювати. Натисніть на розділ «Історія». Щоб дозволити збереження відвіданих сайтів - їх адрес та вмісту, - поставте прапорець в графі «Пам'ятати вміст відвіданих сторінок». В цьому ж розділі виберіть кількість адрес, які зберігатиме браузер. З число досить велике - до 50 000, але слід пам'ятати, що завантажуючи пам'ять веб-оглядача, ви уповільнює його роботу. Рекомендується поставити менше число адрес і періодично видаляти їх після збереження вручну.
4
Для швидкого відображення сторінки при її повторному відвідуванні Opera зберігає дані в кеш - обсяг пам'яті браузера. Виберіть максимальний обсяг, який, за ващему думку, може зберігатися в кеші, або зовсім вимкніть цю функцію. Пам'ятайте, що заповнений кеш ускладнює роботу з деякими сайтами і перегляд мультимедійної інформації. Задайте автоматичне очищення кешу (встановіть межа в мегабайтах). За вашим бажанням кеш може очищатися при виході з браузера. Натисніть ОК, щоб зберегти зміни.
5
Якщо ви боїтеся втратити інформацію з історії чи готуєтеся до перевстановлення операційної системи, збережіть системні файли веб-оглядача Opera. На своєму комп'ютері відкрийте папку, де зберігаються системні файли. Найчастіше це Диск С, Program Files. Знайдіть папку Opera. Копіюйте папку і збережіть на диск, який не буде піддаватися форматування. Як правило, при перевстановлення операційної системи інформація видаляється лише за системного диска. Після установки нової Windows просто копіюйте папку Opera назад у Program Files і запустіть браузер.
6
Зберегти поточну сесію роботи в Opera можна за допомогою «Меню», вкладки «Сторінки і вікна». Натисніть на графу «Зберегти сторінку як», дайте їй ім'я і вкажіть шлях на комп'ютері, де вона повинна бути збережена. Наступного разу ви зможете повернутися до даного сайту, двічі клікнувши на що з'явився ярлик сторінки Opera.