Як почистити принтер.

Якщо принтер друкує некоректно, найімовірніше, він вимагає діагностики та ремонту. Часто причиною порушень в роботі принтер а стає його забрудненість, і в цьому випадку ви можете спробувати самостійно очистити внутрішні поверхні принтер а для поліпшення його працездатності.
Інструкція
1
Не використовуйте вогненебезпечні чистячі речовини та аерозолі в процесі очистки принтер а. Якщо тонер з картриджа потрапив на одяг, зніміть його сухою тканиною і виперіть одяг в холодній воді.
2
Щоб уникнути опіків, не торкайтеся до вузла термозакрепленія тонера і областям навколо нього. Якщо тонер розсипався - не допускайте його потрапляння в дихальні шляхи.
3
Перед початком очищення обесточьте принтер і зніміть з нього кришку. Сухою м'якою тканиною протріть від пилу і бруду приймальний ролик для паперу, намагаючись не пошкодити механізм.
4
Не тисніть на приймальний та реєстраційний ролики - протирайте акуратно. Потім акуратно очистіть тієї ж тканиною напрямні транспортного ролика і його вузол. Для того, щоб запобігти в подальшому плями на папері і її застрягання, очистіть тканиною вихідний ролик.
5
Відкрийте верхню кришку, щоб витягти з принтер а картридж. Від'єднайте кріплення і акуратно витягніть картридж назовні, не торкаючись контактів і не допускаючи тривалого перебування картриджа на яскравому світлі.
6
Очистіть м'якою сухою тканиною поверхню корпусу картриджа, не використовуючи аерозолів і летючих розчинників. Очистіть поверхню заряджаючого ролика і помістіть його назад в картридж, після чого встановіть картридж на своє місце всередині принтер а і закріпіть фіксаторами.
7
Пилозахисні скла блоку лазера протріть м'яким ватним тампоном, також не використовуючи рідин. Після очистки закрийте всі кришки принтер а і перевірте якість друку, підключивши його до комп'ютера.
У більшості струменевих принтерів виникають проблеми з друком. Справа в тому, що чорнило, які проходять під час друку по каналу подачі випаровуються і залишають засохлий барвник. У підсумку, він перетворюється на твердий осад, блокуючий голівки. Необхідно проводити очищення.
Інструкція
1
Деякі принтери оснащуються спеціальними гумовими кришками, які перекривають друкувальну головку при виключенні принтера. Однак вони також повністю не можуть запобігти виникненню проблеми. Чорнило з часом починають просочуватися, висихають і тверднуть.
2
Для боротьби з такого роду проблемою майже всі принтери оснащуються механізмом очищення друкуючої головки. «Розчинником» засохлих чорнила використовуються самі ж чорнило. Принтер автоматично проганяє чорнило через канали подачі. Вони проникають в застопореному канали і починають размягчать затверділі чорнило.
3
На більшості принтерів фірми Epson є допоміжний насос відкачки повітря. На нього встановлений гумовий наконечник. Саме він допомагає прочищати особливо проблемні канали. Через те, що друкуюча головка вбудована в принтер, цей насос потрібно використовувати при першому запуску принтера, а також при заміні картриджів.
4
Чорнило, які використовувалися для очищення друкуючої головки, обов'язково потрібно видалити з принтера. Тим самим ви уникнете протечку. Для цієї мети в принтері є спеціальний контейнер . В принтерах фірми НР є окремий пластиковий контейнер , який розташовується під відділом зберігання картриджів. В принтерах Epson найчастіше встановлений волокнистий килимок. Він знаходиться в підставці під лотком, застосовуваним для завантаження паперу. У старих принтерах засохлі чорнило можуть скупчуватися шарами. В підсумку відбудеться пошкодження друкуючої головки.
5
На засмічення каналів в першу чергу впливає тип використовуваних чорнила. Також канали можуть засмічуватись унаслідок випаровування чорнила через повітряні трубки. Врахуйте, часте використання чорнила в якості «розчинника» може скоротити ресурс друку картриджа. Справа в тому, що чорнило витрачатимуться на очистку, а не на друк документів.