Як вилікувати розрив связкок.

Зв'язки - це щільні пучки сполучної тканини, які з'єднують між собою кістки і утримують на місці суглоб. При розтягуванні зв'язок, з'єднувальні волокна повністю або частково розриваються.
Інструкція
1
Визначити наявність розтягнення зв'язок ви можете за сильних болів в області суглобів після якої-небудь травми. Рідко, але все-таки буває, що біль не виникає відразу, але вже через деякий час з'являється припухлість на ушкодженому місці, відсутність рухливості суглоба, а потім приходить і біль.
2
Розтягнення зв'язок буває різного ступеня тяжкості. Перша, легка ступінь, характеризується їх пошкодженням на маленькій ділянці, не сильної болем і невеликим набряком або взагалі його відсутністю. Друга, середня ступінь, характеризується частковим розривом, помірним болем, розпухання суглоба і появою синяка. Третя, важка ступінь, характеризується повним розривом зв'язок і сильними симптомами. Дана травма дуже небезпечна.
3
При розтягуванні зв'язок будь-якого ступеня тяжкості, потерпілому необхідна перша медична допомога. При правильному її наданні ймовірність небезпечних наслідків від травми (наприклад, формування слабкого і схильного до пошкоджень суглоба) буде мінімальною.
4
Постраждалого посадите або укладіть, а пошкодженої нозі або руці забезпечте нерухомість. Потім накладіть на травмовану суглоб тугу пов'язку. Краще використовуйте еластичний бинт. Якщо є явне підозра на розрив зв'язок, спорудити імпровізовану шину, в якості якої може служити дощечка, лінійка або що-небудь подібне.
5
На місце травми покладіть лід або змочений в холодній воді рушник. Холод здатний зменшити набряк і зняти біль. Щоб попередити збільшення набряку, травмовану ногу або руку постраждалого розташуйте вище свого звичайного стану.
6
Пишним засобом при розтягуванні зв'язок є мазі та гелі, до складу яких входить диклофенак, індометацин та ібупрофен. Мазь або гель втирайте в шкіру на місці травми, а потім накрийте сухий зігріває пов'язкою.
7
При першій і другій ступенях розтягнення зв'язок чудово допомагають фізіопроцедури, які проводяться в медичній установі. Крім того, після того, як спаде набряк і біль, лікар може призначити спеціальні вправи і протизапальні препарати або ін'єкції кортикостероїдів.
8
При серйозному розтягуванні або повному розриві зв'язок проводиться операція по їх зшивання. А ось при легкому і помірному розтягуванні всі ознаки, як правило, проходять через 1-2 тижні.