Як навчитися ставити відеоплеєр на сайт.

Якщо ви хочете додати відео на свій сайт для того, щоб залучити більше користувачів, викласти улюблені ролики, представити товар з вигідної сторони, скористайтеся одним з найпоширеніших способів.
Інструкція
1
Зверніться до сервісу YouTube або RuTube. Зареєструйтеся на сайті, після чого у вас з'явиться свій канал, по якому ви зможете завантажувати або розміщувати відео. Після реєстрації перейдіть за посиланням «Додати відео» (розташована в правому верхньому куті). В меню додавання файлу введіть його назву, опис, ключові слова. Виберіть категорію для файлу. Після того як ролик завантажиться, збережіть його і перейдіть до меню перегляду. Знайдіть внизу плеєра вкладку «Вставити» і отримаєте html-код ролика. Скопіюйте його і встановіть на свій сайт на обраному ділянці.
2
Встановіть відео за допомогою плагінів, які є в будь CMS. Наприклад, якщо ваш сайт створений в WordPress, це буде плагін Video Embedder. Скачайте його, встановіть і активуйте. Після цього для того, щоб додати відео, зайдіть на відеосервіс, де розміщений ролик, і скопіюйте ID файлу. Так якщо ви звернулися до YouTube, в адресному рядку ви побачите що-небудь код (після ryv). Скопіюйте його, починаючи з ryv. Це і буде ідентифікаційний код ролика. Вставте його на свій сайт. Для цього перейдіть в режим html-редактора і додайте в потрібному місці: [youtube] ryv-3s18zy0 [/youtube]. Крім YouTube плагін Video Embedder дозволяє додавати відео і з інших джерел (наприклад, з RuTube або Smotri.com).
3
Скачайте та встановіть один із найпопулярніших у всьому світі відеоплеєрів, такий як JW Player. Розпакуйте архів і візьміть з index.html код. У першому рядку коду вкажіть об'єкт для плеєра і задайте його параметри (шлях до файлу.swf плеєра, його ширину і висоту). У другій впишіть: so.addParam ('allowfullscreen', 'true') ;. Так ви позначите, що перегляд відео може бути здійснений в повноекранному режимі. Зверніть увагу на п'ятий рядок, де потрібно буде вказати точну URL ролика, ім'я провайдера (наприклад, той же YouTube), шлях xml-файлу скіна плеєра (якщо він заданий). У шостому рядку вкажіть: so.write ('preview') ;. Впишіть в цей рядок і ID елемента, в якому ви хочете розмістити плеєр. Підключіть файл swfobject.js і перевірте, як відображається відео.