Як повернути сайт в індекс.

АГС є фільтром пошукових систем Яндекс і Google. Призначений він для того щоб видаляти неякісні сайти з пошукової видачі. Фільтр майже повністю виключає ресурс з індексу, залишаючи менше 30 сторінок.
Інструкція
1
Спочатку розберіться, через що пропали сторінки сайту з індексу. Справа в тому, що Яндекс і Google можуть не тільки накласти на ресурс фільтр, але й заблокувати його. Зрозуміти це нескладно. Якщо кількість сторінок різко зменшилася в пошуковій видачі, наприклад, було 100, а залишилося 20, то це робота АГС. А якщо сайт взагалі пропав з індексу - це бан.
2
Знайдіть причину попадання ресурсу під фільтр. Може, ви продавали посилання? Нерегулярно оновлювали сайт? Дублювали контент з інших ресурсів? Якщо ви знайшли причину, по якій ваш сайт потрапив під фільтр Яндекса і Google, негайно усуньте її. А точніше, видаліть всі продажні посилання і посилання, що ведуть на неякісні сайти. Зробіть правильну внутрішню перелинковку. Публікуйте на сайті тільки унікальні статті. Купуйте посилання з трастових ресурсів. Видаліть весь неякісний контент.
3
Якщо ваш ресурс потрапив під фільтр через дублюючого контента, то у файлі robots.txt закрийте індексацію тегів, архівів, категорій і результатів пошуку, тобто всіх анонсів, крім тих, які знаходяться на головній сторінці. Зробіть так: Disallow:/search/* Disallow:/2011/* Disallow:/author/* Disallow:/tag/* Disallow:/category/*
4
Закрийте тегом noindex в сайдбарі меню категорій, календар, архіви, хмара тегів, блок під назвою «Останні коментарі», форму авторизації, все анонси статей, крім що знаходяться на головній сторінці. Тобто закрийте в сайдбарі весь контент за винятком посилань на інші тексти ресурсу. Меню категорій закрийте, меню сторінок залиште без змін.
5
Коли сайт вийде з-під фільтра, відкрийте теги і категорії для індексування. Не забувайте також публікувати нові якісні та унікальні статті та купувати час від часу невелика кількість посилань з якісних сайтів.
Корисна порада
В очах пошуковика веб-сайт не надає ніякої цінності, якщо на ньому немає відвідувачів, і на нього не посилаються інші ресурси.
Щоб знайти поштовий індекс для конкретного адреси в Москві, можна скористатися пошуковою системою офіційного сайту міського Управління поштового зв'язку або спеціалізованими сайтами.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт Управління поштового зв'язку м Москви. Також ви можете пройти по посиланню з офіційного сайту Пошти Росії в розділі «Філії та відділення».
2
Наведіть курсор на кнопку «Сервіси», розташовану в горизонтальному меню в середній частині головної сторінки. У спливаючому меню клікніть на розділ «Пошук відділень поштового зв'язку». Після цього в новому вікні автоматично відкриється відповідний розділ офіційного сайту Пошти Росії.
3
Виберіть із запропонованих регіонів «Москва», вони перераховані в алфавітному порядку.
4
Пропустіть пункти «Район» і «Населений пункт». Якщо вам необхідно знайти індекс в будь-якому іншому регіоні, ці пункти необхідно буде заповнити.
5
Виберіть потрібну вам вулицю. У вбудованому списку спочатку представлені вулиці, в назві яких присутні цифри, наприклад, «26 Бакинських Комісарів, вул.», А після перераховані решта в алфавітному порядку. Майте на увазі, що вулиці з номерами, наприклад, 1-а Володимирська, знаходяться в загальному списку і виглядають «Володимирська 1-а вул.». Зверніть увагу, що однакову назву можуть мати проїзд, вулиця і провулок, все це різні об'єкти, вони є в списку.
6
Введіть вручну номер потрібного будинку.
7
Натисніть кнопку «Знайти», розташовану під формою пошуку. Результат постане в окремому вікні в нижній частині сторінки.
8
Скористайтеся системою пошуку за адресою, вона розташована нижче вкладок «Регіон», «Вулиця» і «Дім». Просто введіть в рядок назва міста, вулиці і будинок, наприклад «Москва Десятиліття 2 жовтня». Натисніть кнопку «Знайти».
9
Скористайтеся пошуковими системами, введіть в рядок пошуку «Індекси за адресою». На спеціалізованих сайтах необхідно ввести адресу або скористатися алфавітним покажчиком районів Москви чи пошукачем, прив'язаним до станції метро.