Як вставити javascript на сайт. Як вставити скрипти на сайт.ru.

Якщо ви хочете внести якісь зміни в роботу вашого сайта , додати якісь візуальні або аудіоефекти, то вам знадобиться встановити той чи інший javascript. Як це зробити в HTML-розмітці?
Інструкція
1
Використовуйте найпростіший тег для інтегрування будь-якого сценарію на HTML-сторінці: . Він є контейнером, і ви зможете його розмістити в будь-якій частині HTML-коду. Наприклад, у заголовній частині сторінки між тегами .... .
2
Дотримуйтесь наступних правил при впровадженні ДжаваСкрипт на HTML-сторінки: - обов'язковий закриває тег - в javascript, як і в java прописні і малі літери мають різне значення, (наприклад, Javascript і JavaScript) - після кожної рядка необхідно вказувати символ «;».
3
Створіть найпростіший сценарій. Так в тестовому режимі складіть:
4
Помістіть цей код в вибране місце на вашій HTML-сторінці. Після цього на екрані з'явиться повідомлення: Hello. Щоб браузер все зрозумів правильно, ви можете додати і параметри language="javasript" і type="text/javascript". Має вийти наступне:
5
Щоб будь браузер зміг прочитати цей сценарій, помістіть його текст в таку конструкцію:
6
Якщо ваш сценарій використовується на декількох сторінках сайта , то помістіть його в окремий файл і підключіть як зовнішній, з розширенням .js. Це можна зробити за допомогою атрибута SRC в тому ж тезі
7
Не забувайте, що дії по установці кожного конкретного ДжаваСкрипт і його синтаксис можуть бути різними. Саме тому, перш ніж вставляти їх на свій сайт, перевірте правильність їх складання за довідником JavaScript.
Ні для кого не секрет, що хостинг uCoz є, мабуть, найбільш зручним для створення сайтів новачками. Головна його перевага полягає в його безкоштовності, крім того сайт пропонує безліч готових шаблонів. Крім того система uCoz може підтримувати javascript, однак дуже часто у користувачів виникають проблеми і питання, пов'язані з цим. Для того щоб мати можливість працювати з javascript, спочатку переконайтеся, що у вас включена підтримка javascript скриптів. Як правило, вона буває включена у всіх користувачів. Є кілька способів завантажити скрипт, і про них піде мова нижче.
Інструкція
1
Для початку спробуйте завантажити код скрипта безпосередньо в html-коді. Код при цьому буде виглядати приблизно так: Цей приклад ілюструє, що безпосередньо код javascript найкраще буде прибрати в коментарі, це буде корисно для тих користувачів, у яких браузери не можуть підтримувати виконання скриптів .З допомогою такого методу ви можете вставити javascript або прямо в те місце, де необхідно буде його виконання, або між двома тегами і .
2
Спробуйте вставляти скрипти із зовнішнього файлу. Цей спосіб буде у вас працювати в тому випадку, Якщо файл скрипта має розширення js. При цьому код буде мати такий вигляд:
3
Ви можете використовувати javascript при якому-небудь обработчике подій. Візьмемо наступний код для виконання операції: Перейти на сайт mysite.ru При виконанні цього коду натискання посилання (a href) буде приводити до запуску скрипта, який буде відкривати вікно.
4
Тепер давайте спробуємо застосувати рекомендації на практіке.Для приклад розберемо, як вставити на сайт стандартну форму коментаря в модулі сторінок. Для цього скопіюйте і збережіть код вашого шаблону. Відновіть стандартний шаблон, подивіться, як коментарі зроблені там. Після цього скопіюйте код коментарів, відкрийте шаблон і вставте туди код коментаря. При необхідності поправте його в «Управлінні дизайном». Підтримка системою uCoz javascript відкриває досить обширні можливості в редагуванні сайту, тому вивчайте ці можливості якнайбільше, щоб зробити свій сайт якнайкраще. Удачи вам і нових експериментів!