Як подавати фрукти. навчитися з фруктів робити красиві нарізки онлайн.

Єдиного підходу до підготовки та сервіровці, мабуть, не існує. Одні фрукти подаються на стіл такими, які вони є, без якої або обробки, інші необхідно попередньо очистити, треті, делікатесні або великі - порізати особливим чином і т.д.
Інструкція
1
Кожен дієтолог скаже вам, що правильно їсти яблуко цілком, а з етикету його положено чістіть.Есть пара варіантів подачі до столу яблук. Перший: очистіть по спіралі шкірку, потім розріжте яблуко навпіл і вийміть кісточки, після розріжте на дрібніші шматочки і їжте виделкою. Другий спосіб: розріжте відразу на кілька часточок, потім очистіть і видаліть кісточки з кожного шматочка.
2
У вищому суспільстві виноград положено їсти разом з кістками. Є ягоди з грона, так само не підійде. Візьміть кисть, відривайте по одній ягідці і їжте. Гілочки потім покладіть на край тарілки.
3
Багато кавун просто кусають, а кісточки випльовують, але на вечері в званому суспільстві вас не зрозуміють. Кавун, як і численні інші фрукти , їдять виделкою і ножем. Покладіть часточку шкіркою від себе, відріжте шматочок, видаліть кісточки і їжте. Якщо кісточка все-таки попалася, то непомітно виплюньте її на вилку і потім покладіть на край тарілки. Диню їдять точно так же.
4
Банан їдять за допомогою ножа. Візьміть фрукт в руки, надріжте ножем верхній кінчик і зніміть шкірку. М'якоть покладіть на тарілку і їжте за допомогою ножа і виделки або десертною ложкою.
5
Черешню і вишню подають з гілочками. Спочатку потрібно взяти кілька ягідок до себе на тарілку і потім з'їсти їх. Якщо ягоди подають без гілочок, то сервірують їх в креманки і їдять десертною ложкою. Кісточки потрібно непомітно випльовувати в ложку і складати на край тарілки.
6
Щоб з'їсти персик, сливу або абрикос, потрібно пальчиками обробити плід на половинки, видалити кісточку і потім вже є. Оскільки персики великі, то їх надрізають ножиком по борозенками і їдять виделкою, і ножем.
7
Цілий ананас на стіл подавати не варто. Його найчастіше кладуть для краси. Гранат так само не варто подавати гостям, так як з його поїданням теж виникне багато незручностей, як і кісток.
8
І, звичайно, будьте дуже уважні з вибором екзотичних фруктів, деякі можуть своїм запахом зіпсувати весь вечерю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rZqs28UncX0