Як організувати роботу в ресторані.

Постійна прибуток і зростання числа клієнтів в ресторанному бізнесі залежать від правильної організації роботи закладу. Грамотне управління рестораном не дасть вам потерпіти фінансовий крах.
Інструкція
1
Запорукою успішності вашого ресторану стане вдалий вибір приміщення для нього і його місцезнаходження. Заклад, що знаходиться на околиці міста або розташоване в малолюдному провулку, приречене на провал. Більш підходящим місцем є проспекти, центральні вулиці міста, перехрестя основних транспортних «артерій» міста. Важливий підбір «сусідів» - краще, щоб ними стали торговельні центри, транспортні зупинки, державні установи та інші офісні будівлі.
2
Перед відкриттям ресторану необхідно вивчити маркетингові умови, в яких вам належить організовувати власний бізнес. Запросіть маркетолога - він проведе аналіз всього сегменту громадського харчування вашого населеного пункту, визначить найбільш виграшні умови цінової політики для швидкого «розкручування» ресторану.
3
Дизайн і стилістику ресторану теж доведеться продумати заздалегідь. Більшість ресторанів безликі і в силу цього однакові - класичне оформлення, білі скатертини на столах, офіціанти в нудною форменому одязі. Якщо ви хочете привернути увагу до свого ресторану, не економте на дизайні. Він повинен бути продуманий до дрібниць. Результати маркетингового дослідження тут також знадобляться - проаналізуйте, які заклади найбільш популярні у клієнтів, яка кухня користується попитом, які маркетингові ходи залучають потенційних відвідувачів. Якщо в місті немає жодного ресторану, що пропонує страви мексиканської кухні або остання влаштовує тематичні вечірки за участю популярного діджея, зробивши ставку на новизну, ви не програєте.
4
Одна зі складових успіху - ретельний підбір кваліфікованого персоналу. Офіціанти, кухарі та адміністратор повинні мати відповідну освіту і хороші рекомендації. Звернутися за допомогою з підбором кандидатур можна в кадрове агентство або державний центр зайнятості.