Як усунути сульфатацію. гарячі клавіші поворот дисплея.

На жаль, найчастіше в процесі експлуатації автомобільного акумулятора його ємність знижується. Це відбувається внаслідок сульфатации пластин батарей. На щастя, цю проблему можна вирішити за допомогою декількох маніпуляцій з акумулятором.
Вам знадобиться
  • - акумуляторна батарея;
  • - водно-аміачний розчин трилону-Б;
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Сульфатація автомобільного акумулятора може відбутися як внаслідок довгого зберігання батареї в розрядженому стані, так і внаслідок її сильного забруднення. На жаль, не всі власники автомобілів стежать за станом батарейних пластин. Так чи інакше, не варто впадати у відчай - за допомогою деяких нехитрих дій можна повернути акумулятору його колишню ємність.
2
Усунути первинну сульфатацію досить просто. Зарядіть акумулятор до кінця, потім злийте з нього залишився електроліт і промийте батарею дистильованою водою. Потім залийте в неї водно-аміачний розчин трилону-Б. Розчин повинен знаходитися в батареї протягом години. Після цього злийте його і знову заповніть акумулятор дистильованою водою. Ні в якому разі не додавайте в батарею електроліт - це лише погіршить ситуацію. Після цього зарядіть акумулятор звичайним способом.
3
Для того, щоб позбутися від сульфатации, можна вдатися до десульфатаціонним циклам «заряд-розряд». Очистіть клеми батареї і покрийте їх спеціальним мастилом. Для цього пропустіть через батарею кілька розрядів струму - їх кількість залежить від обсягу акумулятора. Сила розряду повинна становити 25% від стандартного. Цей крок слід повторювати до тих пір, поки ємність батареї не зросте до початкового рівня.
4
Проте, слід пам'ятати, що вищеописані дії допоможуть лише в тому випадку, якщо сульфатація невелика. У тому випадку, якщо ситуація сильно «запущена», батарею доведеться міняти. Щоб уникнути подальших проблем з її ремонтом, в разі тривалої відсутності експлуатації заряджайте батарею час від часу. Зберігайте акумулятор у прохолодному місці, заряджайте його хоча б раз на місяць, і використовуйте для нього тільки якісний електроліт. У цьому випадку батарея прослужить вам багато років вірою і правдою.
Зверніть увагу
У процесі зарядки батареї використовуйте тільки якісний електроліт - Не довіряйте дешевим підробкам.
Корисна порада
Містите поверхню акумулятора в чистоті. Це дозволить уникнути зайвих витрат на його лагодження.