Як скасувати відправлений лист. Як скасувати відправку листа в Аутлук.

Скасувати вже відбулася відправку електронного листа можливо, але при виконанні деяких умов. Ви повинні користуватися поштовим сервісом Gmail небудь програмою MS Outlook2007/2010 та мати обліковий запис MS Exchange Server 2000/2003/2007. В інших випадках вже відбулася відправку електронного листа не скасувати.
Інструкція
1
Велика частина поштових сервісів не використовує Exchange, але якщо у вас все ж є обліковий запис такого типу, для відправки електронних листів користуєтеся MS Outlook 2007/2010, виконайте такі дії.
2
Оберіть в розділі «Пошта» в області навігації папку «Відправлені». Далі відкрийте потрібне лист . У групі «Дії» вкладки «Повідомлення» виберіть команду «Інші дії». Далі виберіть «Відгук повідомлення» і відзначте «Видалити непрочитані копії».
3
Потім вкажіть, чи слід замінити лист новим або його просто потрібно видалити. Підтвердіть свій вибір.
4
На додаток до спроби відкликання листа, розпочатої вами, ви можете відправити новий лист замість попереднього. Наприклад, якщо ви випадково забули прикріпити якесь вкладення, ця функція вам дуже знадобиться. Ви зможете замінити старий лист новим, з потрібним вкладенням.
5
У цьому випадку порядок дії залишається таким же, тільки після вибору пункту «Відгук повідомлення» вам необхідно буде вказати інше значення, а саме «Видалити непрочитані копії і замінити їх новими повідомленнями».
6
Далі натисніть на кнопку «Ок», щоб зміни збереглися. Також ви можете додати або видалити якесь вкладення/вкладення. Щоб зроблені зміни вступили в силу, натисніть на кнопку «Відправити».
7
Якщо ви користуєтеся для відправки електронних листів поштовим сервісом Gmail, зайдіть у свою поштову скриньку через будь-який браузер, який вам подобається. Перейдіть у розділ під назвою «Налаштування», потім відкрийте вкладку «Лабораторія». Дайте відповідь згодою на запит про використання експериментальних функцій від сервісу Gmail.
8
Активуйте функції «Скасування відправлення листа», після чого зберегти зміни. Тепер якщо ви випадково відправите лист, у вас буде можливість протягом декількох секунд після відправлення його відкликати.