Як зняти нарощені вії.

Природа нагородила пишними і довгими віями далеко не всіх, і багато представниць прекрасної статі практикують їх нарощування. Щоб зняти такі вії, можна звернутися в салон краси, але якщо такої можливості немає, спробуйте впоратися із завданням самостійно.
Вам знадобиться
  • - дебондер;
  • - оливкова олія;
  • - крем для повік;
  • - щипчики для брів;
  • - пінцет .
Інструкція
1
Придбайте професійний засіб для зняття нарощених вій. Вибирайте якісні дебондер відомих виробників. Порадьтеся на цю тему з майстром, який нарощував вам вії. Він підкаже вам перевірений варіант засобу, який буде досить ефективно і безпечно для шкіри.
2
Якщо побоюєтеся алергії на хімічні компоненти в складі кошти, скористайтеся безпечним способом зняття - застосуйте оливкова олія. Нанесіть його місця з'єднання нарощених вій з століттям і залиште на ніч. Єдиним мінусом цього методу є те, що від нарощених вій не можна позбутися відразу. Крім того, вони залишаться на постільній білизні. Замість оливкової ви можете скористатися реп'яховою або касторовою олією.
3
Ще одна можливість видалити нарощені вії - це намазати їх жирним кремом. Умочіть в нього ватний тампон і акуратно нанесіть засіб на лінію росту вій. Потримайте кілька хвилин, щоб клей втратив свою стійкість, і видаліть вії . До того ж, як показує практика, косметичні засоби дозволяють видаляти нарощені вії набагато швидше, ніж той же оливкова олія. Тобто, зняти їх з повік можна вже незабаром після нанесення жирного крему. Проявіть терпіння, роблячи цю процедуру. Якщо вії не почнуть відділятися від століття легко і без зусиль, нанесіть крем ще раз. При знятті необхідно користуватися пінцетом, щоб не пошкодити власні вії.
4
Спробуйте зняти нарощені вії за допомогою щипчиків для брів. Візьміться ними за основу вії, в місці, де розташовується клей, і почніть потихеньку розминати волоски, як ніби ви хочете вирвати вію. Завдяки подібним маніпуляціям, клей почне кришитися. Обробіть таким чином кожну вію, після чого вмийтеся.