Як відзначити другу річницю весілля. привітати чоловіка з річницею весілля.

Папір - символ другої річниці спільного життя в шлюбі. Дійсно, після двох років відносини все ще неміцні і легко можуть «згоріти» від іскри сварки. Життя вже не здається такою сонячною, як в перший рік після весілля , накопичується дратівливість, з'являються конфлікти. З іншого боку, папір - досить гнучкий, що гнеться матеріал, з якого можна скласти всі що завгодно. І як важливо в цей період невеликого кризи влаштовувати собі невеликі свята, щоб нагадати один одному про ваші справжні почуття. Відзначте другу річницю, оточивши себе паперовими атрибутами.
Інструкція
1
Влаштуйте вечірку для родичів і друзів. Святкувати можна де завгодно - на природі, вдома, в кафе, але не забудьте декорувати приміщення паперовими гірляндами та іншими прикрасами. Стіл можна прикрасити фігурками орігамі, паперовими серветками і квітами.
2
Кожен гість повинен мати доступ до паперу і фломастеру і написати побажання для молодих, потім листочки з посланнями складаються в спеціально приготовлений ящик або розвішуються на «дереві щастя» (декоративному або сьогоденні дереві в саду).
3
Або повісьте на стіну велику гарну стінгазету, яка б розповідала вашу з чоловіком історію кохання, весілля, народження первістка, і на якій запрошені могли б залишити свої привітання. Взагалі, всю тематику та конкурси свята можна пов'язати з різними типами паперу - наскільки вистачить уяви.
4
Ближче до вечора разом з гостями влаштуйте запуск «небесних ліхтариків», вони стануть гідною кульмінацією свята. Це красиве дійство може стати щорічною традицією, тим більше що у продажу є безліч подібної продукції з весільною атрибутикою.
5
На другу річницю весілля дарують книги, календарі, модні зараз скрап-альбоми, різні шаржі та плакати, і гроші. Приготуйте подарунок чоловікові і обміняйтеся ними в присутності гостей, вимовивши відповідні побажання.
6
Заздалегідь напишіть з чоловіком одне одному листи від руки, в них розкажіть про свої почуття до чоловіка, опишіть якості, які вам найбільше подобаються, а також недоліки і те, що хотіли б виправити, опишіть репрезентована вами майбутнє. Ці листи прикладіть до подарунків або ж обміняйтеся ними в більш інтимній обстановці.
7
По завершенні вечора подайте торт з паперовими прикрасами і квітами. Якщо ви відзначаєте другу річницю тільки удвох або з дитиною, влаштуйте запуск паперового змія (якщо дозволить погода).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t06tc3OzfMw
Другу річницю весілля називають паперової весіллям. За два роки сімейного життя люди встигли краще зрозуміти один одного, пережити притирання характерів, поринути з головою в побутові будні. Подружжя починають усвідомлювати, що щасливий шлюб - це спільна робота.
Папір в якості символу другої річниці обрана тому, що цей матеріал міцніше, ніж ситець, але все ще крихкий. Папір легко може порватися від надмірного зусилля або спалахнути від випадкової іскри. Але вона ще й дуже гібкая.Семейная життя на другому році шлюбу стає міцніше, ніж в перший рік. Пройдено кризу першого року, ілюзії зруйновані. Однак будь-яка сварка здатна порушити крихку рівновагу, а емоційний скандал може зовсім спалити відносини.

Традиції паперової весілля

В паперову річницю існує традиція писати сімейне лист. Щоб подружжю краще зрозуміти один одного, вони пишуть послання з якостями, які подобаються і не подобаються в партнері. Якщо бути обережним у своїх претензіях, даний лист здатне поліпшити сімейну жізнь.В якості домашнього декору використовується папір. З неї робляться паперові кулі, гірлянди у вигляді сердечок, журавлики. На столі перед подружжям красиво виглядатимуть два лебедя в техніці орігамі. До речі, це прекрасна ідея для подарунка.

Що подарувати на паперове весілля

На паперове весілля прийнято дарувати папір. Гроші, сертифікати, квитки в кіно і театри, путівки на відпочинок - все це теж бумага.Орігінальним поздоровленням стане великий плакат, розмальований і розписаний всіма запрошеними гостями. Писати можна все, що завгодно: текст пісні для весільного танцю пари, побажання, поради і просто мислі.Хорошім тематичним подарунком може стати книга. Необов'язково дарувати художню літературу. Універсальний варіант - фотокнига з розповіддю про якусь країні. Якщо подружжя досі не зібрали свій весільний альбом, з їхніх фотографій можна також зробити фотокнигу, залишивши тепле побажання на останній страніце.Еслі чоловік - ділова людина, подарунком від дружини може стати хороший щоденник з дорогим оздобленням. Приємним сюрпризом стане ніжне послання на першому розвороті. Для подружжя підійде паперовий подарунок у вигляді сертифікату в магазин одягу або косметики, салон краси, майстер-класс.Желающіе зробити сюрприз для пари можуть подарувати книгу бажань. Це книга невеликого формату, на кожній сторінці якої написано бажання і намальована лінія відриву. В якості фону можна використовувати фотографії винуватців торжества.Прінціп дії цієї книги в тому, що хтось із подружжя має право відірвати бажаний купон, а другий повинен виконати побажання. Наприклад, сніданок у ліжко або день без телевізора. Все обмежується фантазією що дарують.