Як підключити підсилювач до автомагнітоли без лінійного виходу. Як підключити до заводської автомагнітоли підсилювач.

Автомагнитола являє собою центральний елемент автомобільної аудіосистеми. Розрізняють автомагнітоли, оснащені лінійним виходом, і без нього. Встановлення та підключення кожного з таких пристроїв має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - адаптер лінійного входу;
  • - изолента;
  • - автомагнітола з рамкою;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Підключіть до автомагнітоли адаптер лінійного входу. Щоб це зробити, з'єднайте вхідні дроти адаптера з проводами акустичної системи автомагнітоли.
2
Оберніть корпус адаптера поролоном: це мінімізує ймовірність того, що під час руху по вибоїстих дорогах він розіб'ється на друзки. Але ось, що ще важливо: обгорнутий поролоном адаптер повинен вільно поміщатися за консоллю, тому використовуйте тонкий поролон (0,5-1 см).
3
За допомогою ізоляційної стрічки прикріпіть адаптер лінійного входу до проводці підсилювача. Для включення підсилювача використовується вхід Remote. З'єднайте автомагнітолу і вхід Remote або встановіть кнопку включення підсилювача в зручному для вас місці і на замикає контакт підключіть вхід Remote, а другий контакт з'єднайте з джерелом живлення.
4
Розпочніть підключенню харчування: харчування рекомендується робити окремою проводкою, яка від акумулятора або прикурювача до магнітоли. Зверніть увагу на те, що якщо дроти будуть тягнутися від акумулятора, їх діаметр повинен бути не менше проводки на виході автомагнітоли.
5
Встановіть необхідне значення вихідної напруги сигналу. Не відхилятися від цього показника, адже в іншому випадку якість звучання буде низьким, а регулювання гучності - ступінчастою. В кінцевому підсумку це призведе до передчасного виходу з ладу динаміків.
6
Перевірте правильність подачі сигналів. Приміром, переведіть звук за допомогою Fader/balance на динамік, розташований праворуч. Якщо звучання динаміка відповідає його місцю розташування, значить, під'єднання автомагнітоли виконано вами вірно.
7
Як правило, магнітола продається зі спеціальної рамочкою: саме вона і кріпиться до панелі консолі. Зніміть рамку з корпусу автомагнітоли, встановіть її в передбачене для магнітоли місце і в залежності від товщини пластика відігніть за допомогою викрутки металеві пелюстки на рамці. Після цього підключіть магнітолу до штекерів і вставте цей пристрій в гніздо (прозвучить клацання).
Зверніть увагу
Роботи, пов'язані з установкою автомагнітоли та підключенням даного пристрою, проводите зі скиненої мінусовій клемою акумулятора.
Корисна порада
Щоб виконати демонтаж автомагнітоли, за допомогою спеціальних пластинок розтисніть бічні пелюстки рамки і витягніть магнітолу.