Як відкрити капот Опель Вектра. Як поміняти трос капота на опелі вектра а.

У процесі експлуатації автомобілів Опель , зокрема моделі Опель «Вектра», у вас може виникнути така ситуація: ви тягнете за важіль відкривання капота до упору, під ним лунає клацання, але капот залишається на місці. Якщо підійти до нього і натиснути, то під ним щось защелкнется, проте проблема не усунеться.
Інструкція
1
Капот може не відкриватися з причини поломки пружини. При такій неполадку ви можете скористатися одним з найбільш поширених способів, тільки вам потрібен буде напарник. Сидячи в салоні, потягніть важіль до упору і не відпускайте. А ваш напарник тим часом повинен натиснути на капот там, де знаходиться засувка.
2
Якщо ви не можете в даний момент знайти собі помічника, скористайтеся іншим способом. Відтягніть важіль, що відповідає за відкривання капота, до упору вгору, після чого зафіксуйте в цьому положенні за допомогою яких-небудь підручних матеріалів (наприклад, шматка труби або товстої палиці довжиною близько 20 см). Далі проедьтесь по «важким» дорогам типу бруківки, трамвайних колій, сільській місцевості, однак сильно не захоплюйтеся. Під час такої «неспокійної» їзди капот відкриється сам по собі.
3
Пружина може і не зламатися, але якщо вона зношена, це теж може призвести до заклинювання капота. Також може ослабнути трос. У таких випадках вам потрібно або на 1-2 витка відкрутити шпильку, що знаходиться всередині пружини, або підтягнути трос відповідно. З тросом справи йдуть складніше, тому як до нього досить складно підібратися. Сорочка троса розташовується біля АКБ. Отже, вам потрібно послабити або зовсім відкрутити болт на кріпленні затиску, після чого витягнути на необхідну відстань сорочку і знову зафіксувати кріплення. Майте на увазі, що підтягнутого таким чином троса вистачить на півроку максимум, після чого його в будь-якому випадку доведеться змінювати.
4
Крім усього іншого, потрібно повірити стан всіх функціональних деталей. Очистіть при необхідності механізм-засувку від накопичилася бруду, намастіть заглушку на капоті і пружину. Цілком можливо, що капот не відкривався якраз через це. Тоді у вас буде можливість уникнути витрат часу на необов'язковий ремонт.