Як роздрукувати web-сторінку.

В інтернеті існує велика кількість корисної інформації, якою можна скористатися. З інтернету ви можете завантажити зразок потрібного документа, скачати цікаву статтю. Однак web-сторінки часто перевантажені зайвими елементами, які перед виведенням на друк бажано прибрати.
Вам знадобиться
  • - підключений і налаштований принтер
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб надрукувати web- сторінку - скористатися «гарячими» клавішами Ctrl і P. Перейдіть на потрібний сайт, включите принтер і натисніть дану комбінацію кнопок на клавіатурі, після чого документ буде роздрукований.
2
Якщо сторінка перевантажена різним елементами, а вам потрібно зберегти лише деякі з них, скопіюйте її вміст в будь-який текстовий редактор (наприклад, Word). Для цього скористайтеся контекстним меню «Копіювати» - «Вставити», яке відкривається при натисканні правої клавіші миші. Відредагуйте отриманий текст або зображення, додайте потрібні відступи, після чого затисніть комбінацію Ctrl + P, або перейдіть в меню редактора «Файл» - «Друк».
3
Для видалення зайвих елементів зі сторінки можна скористатися спеціалізованим сервісом PrintWhatYouLike. Перейдіть на сайт за допомогою браузера. В поле Enter URL введіть адресу сторінки, яку хочете надрукувати. Натисніть Start.
4
У наступному вікні відкриється сторінка редактора. За допомогою різних параметрів панелі ліворуч ви можете відрегулювати налаштування для друку - розмір тексту, стиль шрифту. За допомогою пунктів Background, Images, Margins ви зможете прибрати задній фон, картинки і непотрібні параметри вирівнювання. У правій частині вікна, за допомогою прямокутного виділення, виберіть елементи, над якими ви будете робити операції зі зміни. За допомогою кнопок Undo або Redo ви можете повернути або повторити останні дії.
5
Після закінчення редагування натисніть кнопку Print і дочекайтеся початку друку. Через пункт Save as ви можете зберегти змінений документ на комп'ютер.
Корисна порада
Деякі web-сайти мають на своїх сторінках окрему кнопку «Друк» або «Версія для друку», після кліка по якій в новій вкладці браузера відкриється документ, адаптований до висновку на друк, без зайвої графіки або рекламного тексту.
Друк сторінки з Інтернет-браузера, документа Word або таблиці Excel виконується за допомогою однієї команди і не повинна викликати труднощів при підключеному принтері і вставленої папері.
Інструкція
1
Щоб надрукувати сторінку , для початку переконайтеся, що принтер підключений до комп'ютера. У більшості випадків для цього достатньо подивитися, з'єднаний Чи комп'ютер з принтером за допомогою кабелю.
2
Перевірте наявність паперу в лотку, і якщо лоток порожній, додайте в нього папір.
3
Відкрийте сторінку , яку вам потрібно роздрукувати і натисніть клавіші Ctrl + P. У всіх програмах одночасне натискання цих клавіш викликає документ на друк.
4
Після натискання комбінації клавіш перед вами відкриється діалогове вікно друку документа. Тут ви можете вибрати друк всіх сторінок документа або тільки зазначені сторінки.
5
Для друку всього документа слід натиснути кнопку «ОК», а щоб надрукувати окрему сторінку , введіть її номер в поле «Номери» і натисніть «ОК». Щоб надрукувати виділену частину тексту на сторінці, виберіть пункт «Виділений фрагмент».